Depeche Mode 25. června v Edenu

  • Depeche Mode 25. června v Edenu Fotogalerie (70)
    • 07.05.2009
    • Tisk

    V multifunkčním Areálu Eden vystoupí 25. června Depeche Mode. Zastaví se tu během svého evropského turné – Tour of Universe. Začátek vystoupení je plánován na 20:00 hodin. V České republice vystoupí pošesté a bude to jejich druhý koncert pod širým nebem.

    Sdílejte článek:

Depeche Mode, jedna z největších kapel současnosti, oznámila termíny svého evropského turné, které bude zahrnovat Českou i Slovenskou republiku.
První stadiónové turné v historii kapely odstartuje v Izraeli, navštíví 28 měst a 22 států, a vyvrcholí vystoupením v Portugalsku.
Depeche Mode na Evropském turné, nazvaném Tour of the Universe, zahrají pro přibližně 1,3 miliónu fanoušků. Naposledy navštívili Prahu před třemi lety v rámci turné k albu Playing The Angel. Trio Dave Gahan, Martin GoreaAndrew Fletcher na tomto turné odehrálo neskutečných 87 vystoupení, které viděly téměř dva milióny fanoušků.
Depeche Mode prodali za svoji osmadvacetiletou kariéru  více jak 75 miliónů kopií svých nahrávek.
O desce Sounds Of The Universe, dvanáctém studiovém albu Depeche Mode, jsme vás už informovali. Mnohé předem naznačil působivý singl Wrong s naléhavým zpěvem Davida Gahana. Chmurné vyznění skladby ještě podtrhly obrázky režiséra Patricka Daughtera, autora výtečného klipu. Skupina ve studiu více experimentovala a natočila desku, která si temnou atmosférou nijak nezadá se Some Great Reward nebo Black Celebration. Potvrdily to ostatně i první reakce na nahrávku. Recenze v hudebních časopisech Report a Filter hodnotily album Sounds Of The Universe takřka plným počtem bodů. Podobné to bylo ve světových médiích. „Album zaujímá v diskografii Depeche Mode výjimečné místo… Je to kompaktní celek kapely, která si mnohé prožila, přežila a přesto se dokázala semknout, když dojde na tvůrčí proces,“  mohli jste se dočíst ve Filteru…
V den vydání alba – 17. dubna – se uskutečnila tzv. release partypořádaná tuzemským fanklubem Depeche Mode. Akce se konala v pražském klubu Retro Music Hall. Na programu bylo mimo jiné též promítání filmu The Posters Came From The Walls, což je dokument o fanoušcích skupiny.
Vstupenky v ceně 980 – 1770 Kč v předprodejích Ticketpro a Ticketportal.
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz