Před pražským koncertem Gossip vystoupí Toxique

  • Před pražským koncertem Gossip vystoupí Toxique Fotogalerie (13)
    • 08.06.2010
    • Tisk

    Již za necelý měsíc se v pražském klubu SaSaZu představí českému publiku fenomenální…

    Sdílejte článek:

Již za necelý měsíc se v pražském klubu SaSaZu představí českému publiku fenomenální americká skupina Gossip. Jako předkapela vystoupí česká skupina Toxique.

26.6. 2010 představí americká skupina Gossip živě českému publiku skladby ze svých alb. Poslední album Gossip s názvem Music For Men vyšlo koncem minulého roku a setkalo se s velmi kladným hodnocením hudebních kritiků jak u nás tak v zahraničí.

Frontmankou kapely je nepřehlédnutelná Beth Ditto, která bourá mýty o ženské kráse. Dalšími členy kapely jsou Brace Paine /kytara, basa, klávesy/ a bubenice Hannah Blilie.

Jako předkapela Gossip v pražském klubu SaSaZu vystoupí kapela Toxique, aktuálně bodující s novým singlem a videoklipem „Shout“. Toxique bodují nejen v rádiových, ale i televizních hitparádách se skladbou Shout, která tak předznamenává jejich další, druhé album naplánované na konec srpna.

Mezitím si však stačili „odskočit“ zahrát pro všechny návštěvníky Expa v Šanghaji  v rámci Českého dne. Zranění si přivezla zpěvačka Klára Vytisková z vystoupení (3.6.2010) v Bruselu, kde vystoupili Toxique v Pražském domě. Během dnes již „tradičního Toxiqueckého vystoupení“ si Klára Vytisková nalomila nohu při seskoku z pohovky.

Více informací o koncertu: www.1015.cza

The Gossip – Heavy Cross

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz