Eddie Stoilow dokončili videoklip k aktuálnímu hitu Floating

  • Eddie Stoilow dokončili videoklip k aktuálnímu hitu Floating Fotogalerie (4)
    • 05.06.2010
    • Tisk

    Skupina Eddie Stoilow se po delší době společného hraní rozhodla vloni na podzim…

    Sdílejte článek:

Skupina Eddie Stoilow se po delší době společného hraní rozhodla vloni na podzim vydat první CD nazvané rovnou „The Best Of“.

Hned první singl Hey You vzbudil velkou odezvu a tak se rozhodli na jaře „vypustit“ do světa další skladbu Floating, která se během pár týdnů dostala na přední příčky hitparád (3.místo IFPI TOPcz).

Aktuálně se dočkala hitovka Floating i videoklipu, ve kterém výjimečně neúčinkuje honorární člen skupiny Bob Klepl. Klipu se ujal běloruský režisér Arťom Krukovič a aktuálně tak doplnil téměř mezinárodní tým skupiny. David Šmídt, klávesák Eddie Stoilow, o klipu říká:“….zní to trochu paradoxně, ale jak máme blízko k modernímu pojetí popu a jak ho známe spíše na západ od našich hranic,tak se na nás lepí famózní parta lidí z východu. Nejdříve to byl balkánský kosmonaut Eddie Stoilow, pak se stal členem kapely herec Bob Klep, jež má kořeny v Arménii, a teď jsme spolupracovali se skvělým běloruským režisérem Arťomem Krukovičem…..je to neuvěřitelné“.

Premiérově bude klip odvysílán 3.6. na super.cz, pak bude určitě mnoho příležitostí vidět ho i na obrazovkách hudebních televizí či pořadů. Kromě hraní na vybraných letních festivalech a hudebních akcích čeká na Eddie Stoilow velmi důležité hostování na podzimním T-music Chinaski Tour 2010. Hrát budou v průběhu září a října v šesti největších halách u nás.

Eddie Stoilow jsou: Jan „Žampík“ Žampa – zpěv a kytara David „Sverje“Šmídt – piano a klávesy Martin „Pušky“Puškař – basa Martin „Mrázič“ Mrázek – kytara Vladimír „Vladko“ Zeman – perkuse Michal „Honx“ Hons – bicí Bohumil „Bob“ Klepl – GURU Eddie Stoilow

Další a pravidelně aktualizované informace naleznete na www.eddiestoilow.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2014 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz