Glam/gothic rockoví The 69 Eyes míří na Music Shock

  • Glam/gothic rockoví The 69 Eyes míří na Music Shock
    • 25.05.2010
    • Tisk

    Letošní ročník festivalu Music Shock open air představí i zahraniční interprety. Nově vytahuje…

    Sdílejte článek:

Letošní ročník festivalu Music Shock open air představí i zahraniční interprety. Nově vytahuje další dvě pomyslná esa z rukávu. Druhý srpnový víkend si tak návštěvníci letiště u Vyškova budou moci užít finské rockery The 69 Eyes či ska partičku Destination Anywhere z Německa.

Jak už jste se mohli na stránkách magazínu ABradia dočíst dříve, festival se letos změní v multižánrový a také se chce posunout do dalšího levelu (na další úroveň píší sami pořadatelé). Oproti loňsku tak nadcházející Music Shock bude hostit také zahraniční kapely.

Ale to není vše. Další fantastický „shock“ vyškovští pořadatelé fanouškům způsobily hned poté. Odhalením spolupráce s německou ska extází Destination Anywhere, jíž se epidemicky podmanilo kompletní Německo a v létě zcela jistě i vyškovské letiště.

A to pořád není vše. Na line-up Music Shocku stále přilétají nové a nové položky. Aktuálně se chystají top české kapely.

A teď ještě pár slov o samotných nově potvrzených interpretech:

The 69 Eyes existují, a to je docela neuvěřitelné, už od roku 1989. Tehdy se pětice kluků rozhodla, že si své nespoutané mládí nenechá jen pro sebe. Zrodil se severský rock-metalový fenomén The 69 Eyes aneb Helsinky Vampires. Po pozvolném vzestupu dobyli hitparády v roce 1999 albem Wasting The Dawn.

V ní vymezili nový žánr, gotický melancholický rock´n´roll neboli goth´n´roll. Dostali zlatou desku a z výsluní showbyznysu je už nikdo nesesadil. Loni na podzim vydali album s pořadovým číslem jedenáct a berou útokem evropský i americký kontinent se stejnojmenným turné Back In Blood.

Návštěvníky Music Shocku poblázní vás také Destination Anywhere. Ti slibují strhující show, příboj energie a rytmiku schopnou všeho! Malé západoněmecké městečko Betzdorf rozdmýchalo už na začátku roku 2006 hudební tajfun ve stylu ska-punk-alternative. Po debutovém EP se jen zaprášilo, po dvou letech vydané LP a následné EP také nevychladl. mohli řádit jako oni. Fantastičtí DA jsou další peckou Music Shocku!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz