Strašák Rob Zombie představuje svou novou koncertní kapelu

Rob Zombie zveřejnil první promofotku kapely, se kterou vyrazí na turné. Mezi muzikanty, jimiž se hodlá obklopit, nechybí bubeník Slipknot Joey Jordison.

Joey Jordison si jako člen doprovodné kapely Roba Zombieho porvé zahrál už 8. dubna na Revolver Golden Gods Awards v Los Angeles. Jordison bude za bicími po boku Roba Zombieho řádit celé letošní léto. A koncertní program je skutečně nabitý k prasknutí. Zombie spolupráci okomentoval: „Joey je absolutní mlátička a já jsem nadšený, že se stal součástí Zombie rodiny. Jeho obrovský talent povýší naše koncerty na úroveň šílenství."

„Je pro mě pocta a jsem hrdý a nadšený z toho, že jsem dostal příležitost stát se koncertním bubeníkem Roba Zombieho. Jsem jeho velkým fanouškem od samého začátku. Už jsem s ním byl na turné, ale to jsem hrál s jinou kapelou. Když mi zavolal John 5, jestli vím o nějakém volném bubeníkovi, který by měl zájem. Jen tak jsem ze srandy prohodil: Jasně, jdu do toho!“, vysvětluje Jordison, jak ke spolupráci přišel.

Joey Jordison je jedním z nejlepších hard rockových bubeník na světě a je naprosto nezničitelný. Je totiž schopen v průběhu jednoho roku absolvovat turné s několika megakapelami. Teď ho tedy čeká Gruesome Twosome tour, které pojede Rob ZombieAlicem Cooperem. Startuje 26. dubna v Kanadě. V červenci pak vyjede na další šňůru 2010 Rockstar Energy Drink Mayhem Festival, které patří Robovi Zombiemu a Korn.

Alice Cooper – Poison

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz