Lucie Bílá na jarním turné potěší fanoušky v menších sálech

Královna českého popu Lucie Bílá vyrazí v dubnu na jarní turné. To odstartuje konkrétně 20. dubna v Domě kultury v Uherském Brodě. Postupně zamíří do 15ti měst v celé České republice.

Na všech vybraných místech Lucie Bílá nevystoupila déle než pět let. Vybrána byla hlavně menší města s komorními sály. Koncerty tak slibují uvolněnou a pohodovou atmosféru. Zájem o vstupenky je obrovský. Během prvního týdne prodeje jich fanoušci skoupili téměř polovinu.

Závěr turné Lucie Bílé je naplánovaný na 18. května v Masarykově divadle v Jičíně. V Praze se zpěvačka představí 9. května v Divadle Ta Fantastika.

Podrobnosti k turné jsou k dispozici na www.luciebila.com

Návštěvníci koncertů se můžou těšit na večer plný starších hitů Lucie Bílé i novinek z alba Bang! Bang!. A jaké má pocity před nadcházejícím turné Lucie: „Na turné se moc těším, mám totiž báječnou kapelu plnou skvělých muzikantů a mých blízkých přátel. To je na jevišti pro mě to nejdůležitější. Budu se snažit dát lidem to, pro co si přijdou. Repertoár máme barevný, veselý, dojemný, vybraný především z lásky k hudbě ale i k divákům,“ říká Lucie Bílá.

Lucie Bílá, která dvanáctkrát vyhrála v anketě Český slavík, má za sebou čtvrtstoletí sólové kariéry. Poslední řadovou desku Woman, na které se podílela osvědčená dvojice Gabriela Osvaldová a Ondřej Soukup, vydala v roce 2007. Prodalo se ho více než 25 tisíc nosičů.

Poslední vydaný nosič s názvem Bang! Bang! přináší převzaté hity hlavně ze 60. a 70. let minulého století. V současnosti Lucie Bílá úspěšně vystupuje v Hudebním divadle Karlín v titulní roli muzikálu Carmen.

Lucie Bílá – Bang Bang

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze