Zbývají poslední vstupenky na pražský koncert Bobbyho McFerrina

Vstupenky na pražský koncert Bobbyho McFerrina, který se uskuteční 22. dubna v Kongresovém centru, jsou téměř vyprodané. Pořadatelé teď přicházejí s unikátní novinkou a nabídkou pro jeho fanoušky.

Do prodeje putují poslední vstupenky. Pořadatelé se rozhodli rozšířit kapacitu míst Kongresového centra o exkluzivních 150 přímo na podiu. Nová místa nabídnou jedinečný zážitek, který posílí ještě fakt, že návštěvníci získají bezprostřední kontakt s osobitým umělcem. A stejně jako před dvěma lety se předpokládá, že Bobby McFerrin aktivně do svého koncertu zapojí publikum.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro za 2 600,– a 2 800,– korun. Podrobnější informace ke koncertu jsou k dispozici na webových stránkách www.bobbyvpra­ze.cz

Bobby McFerrin – zpěvák, jedinečný improvizátor, skladatel a dirigent – se do České republiky vrací po dvou letech. Tentokrát na třech koncertech představí svůj nový projekt VOCAbuLarieS, který vyjde už teď v polovině měsíce března.

První jarní koncert Bobbyho McFerrina v České republice se odehraje 21. dubna na benefičním Jarním GALA pro Struny podzimu v Obecním domě, 22. dubna ovládne pražské Kongresové centrum a 24. dubna vystoupí v ostravské ČEZ Aréně. Pokaždé ho na cestě do světa gospelu, soulu a funku doprovodí jedinečný komorní pěvecký sbor vytvořený jen pro dané vystoupení. Kdo byl pověřen sestavení sborů a další podrobnosti si můžete přečíst zde.

Bobby McFerrin – Don´t Worry, Be Happy!"

 

Kdo je vlastně Bobby McFerrin?

Bobby McFerrin stále srší energií a je až neuvěřitelné, že příští rok oslaví šedesátku. Krom připravovaného alba VOCAbuLarieS ho čeká koncertní turné po Spojených státech i Evropě. Ke spolupráci zve operní pěvce, orchestry, pěvecké sbory i zástupce jiných hudebních žánrů.

Bobby McFerrin už získal deset cen Grammy a do paměti všech se vryla hlavně jeho nesmrtelná píseň Don’t Worry, Be Happy!. McFerrin je zároveň uznávaným dirigentem, skládá filmovou hudbu, učí a je příznivcem povinné hudební výchovy ve školních osnovách. Na kontě má na třicet desek, kterých se prodalo přes dvacet milionů kusů.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze