Druhý ročník festivalu Rock Shock bude mít nový název

  • Druhý ročník festivalu Rock Shock bude mít nový název Fotogalerie (3)
    • 09.03.2010
    • Tisk

    Rock Shock, který se letos opět odehraje v polovině srpna na letišti u Vyškova, se mění na Music Shock…

    Sdílejte článek:

Festival Rock Shock, který loni ovládl na tři dny letiště nedaleko Vyškova zaznamenal velký úspěch, a tak se letos bude konat znovu. Protože ale nabídnul pestrou škálu hudebních stylů na celkem pěti pódiích, od letošního léta získá nový název.

Letos se tak lidé budou na stejné místo vracet na festival Music Shock. Odehraje se v termínu od 13. do 15. srpna. Opět nebude chybět to nejlepší z české a slovenské hudební scény od popu a rocku přes hip-hop, house, drum´n´bass, ska až po metal. Ani letos v létě nebude chybět bohatý doprovodný program.

Sunshine – K.I.D.S.

 

A co přimělo pořadatele k tak významné změně, jakou bezpochyby přejmenování akce podobného ražení je? „Od úplného začátku se snažíme vyhovět přáním návštěvníků a měli jsme dost dotazů, proč se jmenujeme rockově, když jsme naopak nabídli širokou škálu hudebních stylů. Proč nevyhovět? Music Shock je všeříkající,“ vysvětluje manažerka projektu a dramaturgyně Pavlína Hanáková.

Festival se má letos posunout do další fáze. Krom už zmíněného názvu se chystají i další významné novinky. Na ty si ale musíme ještě počkat.

Připomínáme, že na loňském ročníku festivalu Rock Shock (nyní tedy už Music Shock) ve Vyškově vystoupily např. kapely jako Skyline, Toxique, Sunshine, Support Lesbiens, Chinaski, zahráli a zazpívali David Koller s kapelou, Michal Hrůza či Petr Bende, ale také slovenské zpěvačky Katarína Knechtová a Zuzana Smetanová a celá řada dalších.

www.music-shock.cz

Michal Hrůza – Napořád

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz