Kytarista Tokio Hotel se popral s fanynkou – zaplatí pokutu

  • Kytarista Tokio Hotel se popral s fanynkou – zaplatí pokutu Fotogalerie (4)
    • 01.03.2010
    • Tisk

    Kytarista populárních německých Tokio Hotel se loni popral s fanynkou. Teď za to zaplatí pokutu

    Sdílejte článek:

Tom Kaulitz, kytarista populárních německých Tokio Hotel, se loni popral s fanynkou. Teď za to zaplatí pokutu v částce 1000 euro (což je bezmála 26 tisíc korun). Peníze ale nezíská policie nebo jiná státní instituce. Podle obvodního soudu v Hamburku musí Tom tuto částku věnovat nějaké dobročinné organizaci.

Dvacetiletý Tom Kaulitz je dvojčetem fanynkami zbožňovaného zpěváka kapely Tokio Hotel Billa Kaulitze. Policie Toma vyšetřovala s podezřením z ublížení na zdraví.

Loni v dubnu se totiž u benzínové pumpy střetl s fanynkou a poranil ji v obličeji. Dívka na policii vypověděla, že jen chtěla muzikanta kapely Tokio Hotel vyfotit. Tom po ní hodil zapálenou cigaretu. Tu uhasila o čelní sklo jeho auta. A pak už se oba aktéři incidentu do sebe pustili. Fanynka podala trestní oznámení.

Soud stíhání zastavil a udělil Kaulitzovi pokutu 1000 eur, kterou má dostat nějaké prospěšné zařízení. Dříve se objevily v médiích zprávy o tom, že se státní zástupce chystá hudebníka obžalovat z ublížení na zdraví.

Manažer kapely tehdy uvedl, že ani Tom, ani jiný člen kapely by na ženu nikdy ruku nevztáhl. Populární mladíci z Tokio Hotel mají zástupy fanynek. Chování některých z nich je velmi obtěžující a mnohdy i nebezpečné. Mnohé členy skupiny pronásledují nebo jim dokonce vyhrožují, takže se už hudebníci dokonce museli několikrát přestěhovat.

Tokio Hotel vystoupí už za pár dní – konkrétně 15. března – v Praze.

Tokio Hotel – Automatic

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.