Röyksopp zahrají v létě na slovenském festivalu Grape

Norské duo Torbjørn Brundtland a Svein Berge skryté pod názvem Röyksopp se v létě poprvé představí svým fanouškům na Slovensku. Stane se tak na novém hudebním festivalu Grape Festival v Pezinoku, který se uskuteční 13. – 14. srpna.
Röyksopp paří do absolutní špičky elektronické scény, jejich skladby se dají zařadit do škatulky taneční, synth-popové a experimentální hudby, skladba What Else Is There?, se zapsala do povědomí široké veřejnosti u nás i díky reklamnímu spotu jistého mobilního operátora. Line up tohoto festivalu se bude skládat ze slovenských a českých ne-mainstreamových kapel, doplněný o dvě zahraniční skupiny světového formátu. „Chceme vytvořit příjemný a hlavně kvalitný hudební festival, kde by se každý cítil dobře. A tohle všechno obohatit jedním zahraničním hostem na každý den, co se nám myslím podařilo v podobě skupiny Röyksopp i zatím naplniť“, hovoří jeden z organizátorů Ján Trstenský.
Röyksopp – What Else Is There?

Festival bude připravený i po technické a sociální stránce, „Cilem je všechno udělat na úrovni vyspělých evropských festivalů, budeme se snažit přinést lidem co největší komfort, aby po víkendu odcházeli spokojení, odpočinutí a kulturně vyžití“ dodáva další z organizátorů Juraj Podmanický. Známe už i doposud potvrzená jména interpretů, jsou to např. Tata Bojs (CZ), Para, Puding Pani Elvisovej, Diego, Swan Bride nebo Billy Barman… samozřejmě další interpreti budou postupně přibývat.

Prvích 500 vstupenek se začne prodávat již příští týden, veškeré nové informace budete moci postupně sledovat na stránce www.grapefestival.sk.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.