Roman Empire vydává debutní album CM úsměvů, CM slz

  • Roman Empire vydává debutní album CM úsměvů, CM slz Fotogalerie (1)
    • 31.01.2010
    • Tisk

    Tisíců barev, obrazů, tvarů, úsměvů i slz je tvorba sólového elektronického projektu Roman Empire plná

    Sdílejte článek:

Tisíců barev, obrazů, tvarů, úsměvů i slz je tvorba sólového elektronického projektu Roman Empire plná: debutní album „CM úsměvů, CM slz“, které vychází 1. února u X Production, tak pomáhá uchopit lidský příběh ve vší jeho mnohoznačnosti. Jen se zastavit a naslouchat.
Hudba je u Romana Empire především způsobem komunikace se světem – a zároveň i výzvou k propojení posluchačů více žánrů. „Na virtuální dlani předkládám obrazy svého vnitřního světa. Kdysi jsem chtěl měnit svět, nyní si myslím, že snad nedokážu změnit ani sám sebe,“ říká Roman Empire. „Úsměvy i slzy jsou pro mě důkazem inteligentního života. Existují zajímavé slzy – třeba slzy štěstí, a existují taky proradné úsměvy, které oslavují něčí trápení či bolest. V mém životě hrají úsměvy i slzy přímo roli biologické potřeby. Dokud pláču a směju se, žiju,“ dodává.
Nemalou navazující roli u tvorby Romana Empire sehrává také vizuální zpracování, aktuálně především videoklip Planetka, který vznikl v režii Jana Krumphanzla a Studia BiGaNiMATion. Jedná se o velmi zajímavou interpretaci tvorby projektu Romana Empire, s premiérou 30. ledna v městském kině Beroun. Jan Krumphanzl tam přizval i své filmové přátele Bedřicha Glasera, který se představí filmem „Host“, a Andreje Kostiće s filmem „Anděl v Praze“.
Roman Empire – Planetka

Album „CM úsměvů, CM slz“, bylo dokončeno už v roce 2008. Od té doby Roman Empire natočil ještě dvě alba s názvem EmoceManifest, která X Production nabídne na svých webových stránkách všem zájemcům o debutní album ke stažení zcela zdarma.
Další informace:

http://bandzone.cz/romanempire

www.xproduction.cz/romanempire

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.