Před The Locos vystoupí v rámci Zimního RFP objev Pipes and Pints

  • Před The Locos vystoupí v rámci Zimního RFP objev Pipes and Pints Fotogalerie (3)
    • 28.01.2010
    • Tisk

    Zběsilá energie, obrovské nasazení a zvuk, který si v české kotlině jednoduše nemůžete splést…

    Sdílejte článek:

Zběsilá energie, obrovské nasazení a zvuk, který si v české kotlině jednoduše nemůžete splést s nikým a s ničím. Tak lze stručně a výstižně popsat dalšího z účinkujících Zimního Rock for People.
Španělská ska-punková formace The Locos, která se od 24. do 27. února představí postupně v Praze, Brně, Plzni a Hradci Králové a která sama proslula živelnými vystoupeními, dostane více než důstojné partnery. The Locos totiž „předskočí“ folk-punk-rocková parta Pipes and Pints, jež je zcela po právu považovaná za nejvýraznější objev domácí punkové scény posledních let. Jejich ostrá rytmická muzika s melodickými linkami, řízné kytary, skotské dudy a v neposlední řadě charakteristický hlas amerického frontmana Syco Mika nechají jen málokoho v klidu.
The Locos – Algo Mejor

Západočeští příznivci ska a reggae dostanou od organizátorů Zimního Rock for People navíc ještě dárek ze Slovenska v podobě populárních Polemic. Jedna z nejúspěšnějších slovenských kapel bude 25. února v plzeňské Šeříkovce pointovat celý večer, vystoupí tedy až po The Locos. Pro osmičlennou partu z Bratislavy nejsou španělští ska punkeři neznámou: v minulosti předskakovali jak jim, tak SKA-P a jejich jamajské rytmy bezpochyby nenabídnou návštěvníkům Šeříkovky šanci vydechnout si. Kvůli rozšíření programu se v KD Šeříková začíná už v 19.30! Vstupenky na sérii koncertů zimního Rock for People jsou k dostání na www.ticketsforpeople.cz
a také v síti Ticketportal a Ticketstream.

Více na www.rockforpeople.cz
nebo http://www.myspace.com/…orpeople2010

The Locos vystoupili v České republice už několikrát. A stejně tak jako jejich soukmenovci SKA-P se díky svým bouřlivým show dlouhodobě těší enormní přízni tuzemského publika. Na netečnost fanoušků si nemohou stěžovat ani Pipes and Pints. Je tedy více než jisté, že série koncertů Zimního Rock for People bude patřit k velmi bujarým událostem letošní mrazivé zimy.
To ostatně potvrzují i slova Vojty Kaliny z Pipes and Pints: „Nejde o to, jestli se k sobě stylově hodíme nebo ne, ale o energii kterou od celého večera můžou lidi očekávat. Stejně tak jako Pipi, frontman The Locos, je solidní pošuk, ani naše vystoupení není zrovna čajový dýchánek. Varujeme proto každého kdo by si snad chtěl jen přijít vychutnat svůj šálek, že ho dostane s pořádnou dávkou rumu, bez cukru a stejně ho nakonec vybryndá. Jedním slovem očekáváme pořádnou divočinu a doufáme, že si to všichni náležitě užijeme."
Pipes and Pints – City By The Sea

Ceny a místa konání Zimního Rock for People:
24. 2. – 20:00 - Brno – KC Semilasso – 280 Kč
25. 2. – 19:30 – Plzeň – KD Šeříková – 280 Kč
26. 2. – 20:00 – Praha – Incheba Arena – 290 Kč
27. 2. – 20:00 – Hradec Králové – KD Střelnice – 250 Kč
Více info o The Locos:

http://www.the-locos.net/eng/home.asp

www.myspace.com/thelocosskapunx

Více info o Pipes and Pints:

http://www.pipesandpints.cz

http://www.facebook.com/pipesandpints

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.