Sázavafest míří směr Abaton i bitevní pole

  • Sázavafest míří směr Abaton i bitevní pole Fotogalerie (3)
    • 19.02.2009
    • Tisk

    Jarní O2 Sázavafest už oznámil svůj line-up. Menší bráška letního kácovského obra vykoukne 4. dubna v pražském Abatonu a přivítá například kapely Prague Ska Conspiracy, Polemic nebo svérázného písničkáře Jirku Schmitzera. Už popáté se navíc rozbíhá klání Sázavafest Battle, které dává šanci mladým talentovaným kapelám…

    Sdílejte článek:

Jarní Sázavafestuspokojí hlavně příznivce houpavého raggae a moderního písničkářství. Na O2 Stage se představí kapely Prague Ska Conspiracy, Fast Food Orchestra, Švihadlo, Medvěd 009 nebo slovenské Polemic. Druhou scénu opanují švédská písničkářka Veronika Padilla, kiksy sbírající Kroupa Junior Jirka Schmitzer, Xindlnebo ikona českého reggae Vincent Richards.

 

O2 Sázavafest Battle 2009

Už popáté dává Sázavafest šanci mladým talentovaným kapelám… Tentokrát ve spolupráci s hudebním portálem Muzikus rozbíhá „bitvu“ kapel, díky které se její vítězové budou moci v létě představit festivalovému publiku.

** **

Podmínky pro přihlášení:

autorská tvorba

vytvořená profilová prezentace interpreta na muzikus.cz

vystavení mp3 nahrávek (maximálně pěti)

 

Časový harmonogram soutěže:

2. 2. 2009: vyhlášení soutěže

15. 3. 2009: uzávěrka přihlášek
4. 4. 2009: Jarní O2 Sázavafest, zveřejnění 8 semifinalistů

 

Kapely, ale i sólisté, se mohou hlásit do neděle 15. března 2009 na stránkách www.muzikus.cz. Podmínkou je vytvořená profilová prezentace a vystavení hudebních mp3 nahrávek, které zde budou všem hudebním fanouškům k dispozici k poslechu a ke stažení. Pokud interpret na portálu svou prezentaci doposud nemá a soutěže se přesto chce zúčastnit, může si ji po registraci vytvořit. Soutěž není omezena žánrově, národnostně, ani počtem natočených desek, podmínkou je ovšem autorská tvorba.

 

Přihlášené nahrávky zhodnotí porota, v níž vedle zástupců organizátorů zasednou hudební publicisté a profesionální muzikanti, a vybere šestici semifinalistů. Ta se potom utká 2× v semifinále, 1× Praha (červen 2009), 1× Konopiště (27.6.2009, festival O2 Sázavafest Battle) o přízeň návštěvníků na společných kláních. Právě publikum totiž rozhodne o trojici vítězů (a další trojici také neporažené), kteří budou pozváni k vystoupení na letním O2 Sázavafestu, probíhajícím od 30. července do 2. srpna v Kácově. 2 divoké karty z těchto 6 udělí odborná porota.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.