Toxique chystají novou desku, vyjít by měla na podzim

Skupina Toxique natáčí novou desku. Deska vzniká u babičky Vildy Béreše v Krušných horách, která skupině poskytla absolutně komfortní a rodinné zázemí včetně výborné a tradiční české stravy.
Klára Vytisková k tomu dodává: „právě díky podpoře babičky, jejímu neutuchajícímu gastro zásobování a pouštění inspirativní dechové hudby vznikají naše nejnovější skladby“. Čas na přípravu jejich druhého CD si vyhradili na celý leden. Bude samozřejmě autorské a podílet se na něm budou všichni členové kapely. Na jaře by fanoušci už měli slyšet její předzvěst v podobě singlu. No a na podzim se chystá kromě desky i podzimní turné s naprosto novou image. Tentokrát už bez sofa.
Než však nastane podzim, chystají se odehrát pár koncertů během jara a vystoupení na vybraných letních festivalech a zavítají samozřejmě i do zahraničí (např. 17. 5. vystoupení během Českého národního dne na EXPO 2010 v Šanghaji, na podzim v Sofii atd.). Bude možnost je vidět i na televizních obrazovkách.
A také na nich už od ledna „zakotvila“ Klára Vytisková. Stala se novou tváří a moderátorkou hudebního pořadu ČT Medúza. Jaké to pro ni je?“ No jasně, že mám trému, není to jednoduché a lidé pořád srovnávají…. Ale hrozně mně to baví.“ Klára se snaží do pořadu vkládat nové trendy, ale i vlastní zkušenosti a názory. Můžete jí vidět vždy premiérově v sobotu na ČT 2 v 12:30 a pak v reprízách ve čtvrtek ČT2 19:05 a v pátek ČT2 13:10. Navíc se rozhodla i ochutnat divadelní prkna. Premiéra hra Holky Elky byla v době těsně před vánoci, další repríza se chystá na únor v Praze.

Naprosto aktuální informace naleznete na facebook.com
a další na www.toxique.cz

Toxique – Two Sides

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.