Wishbone Ash mají šťastnou ruku s turné The Real Deal Tour

Skoro po čtyřiceti letech co Wishbone Ash vystoupili na svém prvním koncertu stále zaznamenávají tisíce mílí na 150–200 koncertech ročně napříč kontinenty. Mnoha koncerty prověření rockeři Andy Powell a Muddy Manninen u kytar, Bob Skeat s basou a Joe Crabtree za bicími přinášejí své nejlepší zboží „The real deal tour“.
„The Real Deal Tour“ bere Wishbone Ash na 8-měsíční hudební cestu skrz Velkou Británii a USA, Rakousko, Belgie, Francie, Německo, Holandsko, Skandinávii a Švýcarsko. Po cestě bude kapela dodržovat fanouškovské zvyklosti v přístavu Sv. Lucie, Floridě, USA a Chesterfield, Velké Británii.
Wishbone Ash – rovná se souměrný kytarový styl, který kombinuje melodii a brilanci a je kapelní vizitkou. Jejich zřetelný zvuk ovlivnil kapely jako The Lizzy, Iron Maiden a hosty mladných kapel. Není zde mnoho kapel se životností Wishbone Ash, obzvláště kapely které průběžně produkují novou hudbu. Naléhajíc na to jít kupředu a nepokračovat v nostalgii, vydali Wishbone Ash třetí studiovou nahrávku v uplynulých šesti letech. Jejich show jsou směsicí výběru z jejich rozsáhlé starší tvorby a nového materiálu, uspokojující dlouholeté fanoušky a stejnou měrou i nové obdivovatele.
Wishbone Ash zavítají 14.2.2010 i do pražské Retro Music Hall, kde bude hostem kapely Jimmy Bowskill.
Mediálním partnerem je, jak jinak, rádio BEAT.
Více info na: www.wishboneash.com
Vstupenky opět v předprodeji za 440,– Kč v síti Ticketstream www.ticketstream.cz a Eventim www.eventim.cz
Wishbone Ash – The King Will Come

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz