Tři sestry mají dnes vánoční koncert v Akropoli

  • Tři sestry mají dnes vánoční koncert v Akropoli Fotogalerie (3)
    • 22.12.2009
    • Tisk

    Skupina Tři sestry s Lou Fanánkem Hagenem a hosty Scvrklým mozkem dnes nadělují v Akropoli.

    Sdílejte článek:

„Pubrocková“ skupina Tři sestry s Lou Fanánkem Hagenem a „hokej-corovými“ hosty Scvrklým mozkem dnes večer nadělují v Akropoli. Začátek v 19:00.

Tradiční vánoční koncert a netradiční zážitek čeká dnes večer fanoušky „pubrockové“ kapely Tři sestry v čele s Lou Fanánkem Hagenem. Jako hosty si pozvali „hokej-corové“ přátele – Scvrklej mozek.
Vstupenky na místě za 350 Kč.
Tři sestry: Modlitba pro partu

Pro „sportovní přátele“ Tři sester přinášíme zprávu o poháru pro Tři sestry.

Jachtařský tým Tři sestry má za sebou velmi úspěšnou sezónu. Hned v úvodu na sebe posádka výrazně upozornila na regatách v Chorvatsku. Vrcholem sezóny však bylo mistrovství světa v italském Brindisi. Tam se tým prosadil ve velké světové konkurenci a vybojoval krásné 10. místo. Podzimní část sezóny pak byla pokračováním úspěšného tažení. Nejprve Tři sestry získaly titul mistrů České republiky a následně vybojovaly 2. místo ve skupině na největším závodě Středomoří, na Rolex Middle Sea Race. Po návratu na Jadran ještě tým doplul na 4. místě na Mezinárodním mistrovství Chorvatska a na skvělém 2. místě v offshore regatě Jabuka.
Nebylo proto velkým překvapením, že Česká asociace námořního jachtingu na svém slavnostním večeru předala týmu Tři sestry Mezinárodní pohár ČANY. Posádka při předávání ocenění představila své plány na příští sezónu. Chystá se řada technických změn na lodi Three Sister, včetně úprav kýlu a karbonového stěžně. Vrcholem sezóny by pak mělo být Mistrovství Evropy na Sardinii a Rolex Middle Sea Race na Maltě.
Baskytarista kapely Tři sestry a současně jachtař Tomáš Doležal je nyní s částí posádky na lyžařském soustředění v Alpách. Na moře se posádka přesune až v březnu příštího roku.
Více o skupině: www.trisestry.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.