Skupina Kryštof a jejich nová deska Jeviště

  • Skupina Kryštof a jejich nová deska Jeviště Fotogalerie (7)
    • 16.12.2009
    • Tisk

    Kryštof vyráží v únoru příštího roku na t-music Kryštof tour s novým albem Jeviště.

    Sdílejte článek:

Kryštof vyráží v únoru příštího roku na t-music Kryštof tour s novým albem Jeviště. Navštíví tři velká města – Prahu, Brno a Ostravu.

Skupina Kryštof přichystala na leden roku 2010 vydání svého nového alba Jeviště. 15 let své existence oslaví skupina Kryštof nejen tímto počinem. Už 14 dní před vydáním lisovaného alba totiž vydá Jeviště exkluzivně také v digitální podobě, a to sice ve spolupráci se společností T-Mobile. Digitální album si budou moci fanoušci v předstihu zakoupit na hudebním portálu www.t-music.cz. Za zmínku jistě stojí, že první měsíc po vydání bude digitální verze Jeviště pro zákazníky T-Mobile za skvělou cenu 99 Kč (zákazníci ostatních operátorů zaplatí 149 Kč). Na únor navíc kapela plánuje tři velké koncerty již s novým repertoárem.
V rámci t-music Kryštof tour navštíví skupina tři velká města. Turné zahájí koncertem 19. února 2010 v Praze v Tesla Aréně, poté se 23. února přesune na Výstaviště v Brně. Posledním koncertním místem bude 26. února ČEZ Aréna v Ostravě. Jako předkapelu si pro své turné vybrali Xindla X. Mimo jiné v rámci jednotlivých koncertů proběhne křest nového alba Jeviště.
O své nové desce a turné Richard Krajčo řekl: „Natáčíme naši dosud nejlepší desku. Moderní zvuk, rockově taneční pecky, přesahy žánrů a hravost, tak bych asi album charakterizoval. S turné bychom chtěli navázat na halovou šňůru Rubikon tour. Mělo by jít o velkou oslavu našich narozenin a zároveň představení našeho Jeviště. Během chystaných koncertů se budeme snažit být co nejvíce propojeni s diváky. Prostor, ve kterém se na turné budeme pohybovat, se snad nejlépe dá přirovnat k divadelní točně.“
Předprodej vstupenek byl zahájen 1. prosince. Zákazníci T-Mobile mají jedinečnou příležitost pořídit vstupenky bez čekání a front ve formě Lístků v mobilu a navíc o 50 Kč levněji než bude cena v klasickém předprodeji. Na www.t-music.cz/krystof je stačí jednoduše objednat a následně je zákazník obdrží přímo do svého mobilu. Vstupenky bude možné zakoupit také v síti Ticketstream a Ticketportal.
Informace o turné: www.t-music.cz/krystof
Více o skupině: www.krystof.net
Kryštof – Ženy (Best Of Poločas, 2007)

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.