Loučení se starým rokem v Paláci Akropolis

Poslední den starého roku i začátek roku nového budou patřit všechny scény Paláce Akropolis tanci, dobré muzice i zajímavým performance.

Silvestrovské menu:
HAMID MANTU – HAMILTON LEE
Kapelník a producent londýnského hudebního seskupení Transglobal Underground se předvede ve svém exkluzivním setu v duchu world fusion. TGU se ve svých produkcích specializuje na spojování orientálních a afrických hudebních stylů.
KALIYUGA SOUND DJS
Kaliyuga Sound je seskupení DJs a producentů prezentující world music ve všech možných podobách. Od tradičních folklórních forem, přes různorodé fůze kombinované se současnými tanečními postupy, až po experimentální elektroniku. V klubovém podání je však nejčastější fůze taneční hudby s vlivy Indie, Orientu, Balkánu, ale i Afriky a latinsko-amerických rytmů. S Kaliyuga Sound spolupracuje na živo i mnoho dalších muzikantů, převážně perkusionistů. Na perkuse tentokrát vystoupí např. Al-esh ze skupiny Al-Yaman, která v únoru v Paláci Akropolis bude křtít své nové album.
NEW CHANTING GENERATION
Tento projekt je složený z ansámblu bhútovických bubeníků (tradičně vystupujících na Trutnovském festivalu) a DJ AK-47, který přidá elektronické spodky. Spojení taneční hudby položené na rovných beatech a indické tradiční duchovní hudbě doplní vystoupení taneční performance Krishna tanečnic.
DJ ROMARIO
Patří mezi Djs residenty Paláce Akropolis. Hraje od old school rytmů-r'n' b přes latin, funk, jazz- world music.
Performance LA PUTYKA
Soubor preferující alternativní divadlo, který už přesvědčil, že neumí zklamat.
Los Fishos Acidos vs Stardus DJs – stálice Paláce Akropolis
Start 31. prosince v 19:30.
Další informace: www.palacakropolis.cz
Vstupenky: v předprodeji Ticketpro, Ticketportal a v kavárně Akropolis za 300 Kč, na místě za 350 Kč.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.