Skyline si na pražský koncert pozvali Groveho s Bárou Vaculíkovou

Kapela Skyline, která vystoupí 15.prosince v Lucerna Music Baru si jako hosta svého koncertu pozvali Groveho s Bárou Vaculíkovou.
Grove je jednočlenný projekt z Prahy, věnující se skládání muziky už od roku 1996. Ten se jako jeden z mála u nás věnuje klasickému breakovému zvuku s mírným progressive a funky nádechem. Nejviditelnější zářez má zatím skrze rádio Wave, kde úspěšně táhl se skladbou Warriors, kterou nazpívala Klára Nemravová.
Produkce ve vlastní režii ho posunula mezi producentskou elitu zdejší klubové scény. Našlapané tracky vestavěné na pořádně hutné basové lince z progressive a funky nádechem, v neposlední řadě kladné recenze třeba od slavného světoběžníka Adama Freelanda a navíc po výborných vystoupeních právě v Crossu, Roxy a brněnské Flédě má rozhodně co nabídnout. Zahrál si vedle jmen Chris Carter, Undergang, Vlad Sokolov a další.
V poslední době se Grove angažuje také v projektu Los Dodos (grove vs. dj brada), kde se účastnili se svou skladbou Rokytka hitparády Velká Sedma na Radiu 1 a mají v této sestavě za sebou řadu vystoupení, naposledy úspěšná party Drumix v klubu Na Lávce.
Groveho vystoupení se skládá jak z vlastních skladeb tak z oblíbených věcí většinou od breakbeatových producentů. Vlastní skladby v poslední době vznikají i za spolupráce zpěvačky Báry Vaculíkové z Yellow Sisters, která Groveho set v Lucerna Music Baru obohatí svým vokálem.
Jako předčasný Vánoční dárek všem návštěvníkům koncertu Skyline posílá Grove písničku, kterou si můžete poslechnout zde:
http://bbc.kaplick.com/…_FlatLand%20(original%20mix)­.mp3
Vstupenky na koncert Skyline, kde GroveBárou Vaculíkovou vystoupí, jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 200,– Kč + poplatky prodejce nebo v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku.
Klub bude otevřen od 20:00 hodin.
Více info na:
www.myspace.com/grovebreaks
www.myspace.com/losdodosbreaks
www.skylineweb.cz
www.myspace.com/skylinecz
www.youtube.com/skylinetv
www.myspace.com/hiffiandjacob
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.myspace.com/…ckupromotion

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.