Šťastné a veselé s Mega Dance Show v Praze na Výstavišti

  • Šťastné a veselé s Mega Dance Show  v Praze na Výstavišti
    • 09.12.2009
    • Tisk

    26.prosince bude pražský Průmyslový palác na Výstavišti svědky velkolepé vánoční party!

    Sdílejte článek:

Hvězdní účinkující, pestrý hudební program, break dance vystoupení, sněhová a laser show, soutěže o atraktivní ceny… to vše čeká na návštěvníky MEGA DANCE SHOW , která vypukne v sobotu 26.12. ve 20hodin a potrvá až do nedělního rána.
První pódium “Evropy 2 Stage” opanují oblíbené osobnosti tohoto rádia. Koktejl plný zábavy a dobré muziky namíchají v rámci Ranní show live Leoš Mareš, Patrik Hezucký a Lucie Šilhánová. Chybět nebude ani jejich neméně populární kolega, moderátor a DJ PAVEL CEJNAR. Ozdobou programu bude vánoční vystoupení zpěvačky Dary Rolins a následně koncert druhého speciálního hosta večera – Michala Davida! Již tak bohatý program na tomto pódium dále nabídne break dance show, krásné tanečnice, módní přehlídku, sněhovou a laser show, interaktivní projekci a nespočet souteží o hodnotné ceny!
Pro příznivce ryze tanečních party tu bude připraveno pódium “Dance Exxtravaganza live by Studio 54 Stage”, na němž se v průběhu večera vystřídá 7 DJů v čele s Michaelem Burianem a Luccou.
O co největší spokojenost návštěvníků se bude starat naddimenzovaný personál, k dobré zábavě jistě přispěje i množství barů vybavených mj. oblíbenými koktejly. Navíc – ti, kteří si zakoupí vstupenku v předprodeji mezi prvními tisíci, získají koktejl ZDARMA!
Vstupenky jsou k zakoupení výhradně v distribuční síti Ticketpro (www.ticketpro.cz). Standardní lístky na plochu jsou dostupné za pouhých 360,– Kč. Pro náročnější návštěvníky budou k dispozici vstupenky do VIP zóny umístěné na balkóně s nejlepším výhledem na hlavní pódium i celý sál. V ceně těchto lístků (750,– Kč) je zahrnuto lehké občerstvení a welcome drink.
Ačkoliv brány Průmyslového paláce se uzavřou až v neděli 6.00, nejvytrvalejší návštěvníci budou moci zavítat ještě na oficiální after party do Studia 54.
Přestaňte se Vánocemi stresovat a přijďte je prožít – šťastně a vesele!
Více na www.megadance.cz
Vstupenky na Mega Dance Show můžete vyhrát i na stránkách ABradio.cz v sekci soutěže!!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze