ABC & D of Boogie Woogie – 10.ledna v Hybernii

ABC & D of Boogie Woogie – Axel Zwingenberger, Ben Waters, Charlie Watts a Dave Green uspořádají v lednu exkluzivní představení v Hybernii.

10. ledna se v divadle Hybernia od 19:00 uskuteční koncert neuvěřitelně talentovaných umělců pod názvem The ABC & D of Boogie Woogie. Výjimečný hudební žánr hraný na dvě piana, výjimečný hudební výkon muzikantů, u kterých láska k hudbě vyhrává nad obchodem.
Axel Zwingenberger – narodil se v německém Hamburku a již více než 30 let zvedá ze židlí publikum po celém světě svojí úžasnou klavírní technikou Boogie Woogie. Získal si pochvalné kritiky, které ho označovali jako jednoho z nejlepších žánru, který vznikl z blues a položil základy pro Rock'n'Roll. Více informací: www.boogiewoogie.net
Ben Waters – pochází z Velké Británie a hraje Boogie Woogie 20 let. V 80. letech viděl v televizním pořadu hrát Axela s Davem Greenem a Charlie Wattsem a zeptal se jich na možnou spolupráci. Jelikož si všichni sedli, tak tímto činem vznikla nová kapela. Ben má na kontě spolupráci s takovými jmény jakou Chuck Berry, Ray Davies, Jerry Lee Lewis a hrál pro Micka Jaggera nebo prince Charlese. Je nazýván jedním z nejlepších klavíristů ve svém žánru. Více informací: www.benwaters.com
Charlie Watts – Charlieho určitě není třeba představovat. Přestože strávil většinu svého dospělého života v největší světové Rock'n'Rollové skupině Rolling Stones, měl vždycky vášeň pro Boogie Woogie a swing. A když něco milujete tak moc, tak do toho prostě musíte jít. ABC & D mají za sebou několik vystoupení a Charlieho znalosti a nadšení pro tuto kapelu jsou opravdu nepostradatelné. Právě jeho bubny „mluví Boogie“!
Dave Green – Dave je jedním z nejuznávanějších jazzových basistů na světě, hraje v kapele Chris Berber a mnoha dalších. Dave vyrůstal v sousedství Charlieho Wattse a společně se učili hrát jazz. Mají stále tu úžasnou hudební telepatii, která je zcela unikátní a pomáhá produkovat neuvěřitelně intenzivní „groove“.

Exkluzivní představení se koná 10. ledna 2010 v divadle Hybernia od 19.00 hodin.

Vstupenky: v předprodeji Ticketportal od 1390 Kč.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze