Anetina dvaadvacítka a příjemný přelet nad labutím hnízdem

  • Anetina dvaadvacítka a příjemný přelet nad labutím hnízdem
    • 27.11.2008
    • Tisk

    Aneta Langerová včera na rok zavítala do říše dvojek… Velký den oslavila spolu se svými fanoušky na speciálním koncertu v rodných Říčanech. A o originální překvápka nebyla nouze. Houslistka Anna Mlinariková dokonce uvedla nový burtonovský speciál: Aneta Langerová a továrna na čokoládu…

    Sdílejte článek:

Vedle sladkého ohňostroje zpěvačka na pódiu přivítala i nevidomého Radima Vojtka, se kterým zazpívala Píseň pro Světlušku. Zaplněný Kulturní dům U Labutě ji po čas večera několikrát zaskandoval všechno nejlepší a stejně tak činila i mladá oslavenkyně.
Svým fanouškům zahrála největší hity jak ze své andělské prvotiny, tak i osobního Dotyku… Do zhruba dvou a půl hodinové show vplula spolu s Malou mořskou vílou. Došlo i na Hříšná těla křídla motýlí, Vysoké napětí, Když nemůžu spát nebo početní Desetinovýspe­ciál… V závěru večera Anetapokropila své fanoušky vodou živou, aby je vzápětí příjemně „oněměla“.
Byl to opravdu příjemný přelet nad labutím hnízdem, ve kterém zavládla pohodová a téměř rodinná atmosféra. Co dodat – snad jen – hodně štěstí, zdraví… a milých dotyků…  
 
Fotogalerie: Iva Marešová

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.