Movember FMX Afterparty s legendárními Stereo MCs

Jak už samotný název napovídá, Movember FMX Afterparty bude kromě slavnostního zakončení prvního ročníku Movemberu v Čechách i první otevřenou afterparty po MTV FMX Gladiator Games. Na party dorazí více než 30 hvězd světového freestyle motocrossu v čele s legendou FMX a freestyle sportů Travisem Pastranou. Samozřejmě nebudou chybět ani čeští FMX gladiátoři jako Martin Koreň, Libor Podmol, Petr Kuchař a další.
Všichni jezdci budou s vámi přímo na mejdanu, takže budete moci ulovit jejich podpisy, nechat se vyfotit a ve finále s nimi zapařit na koncert britské kapely – STEREO MCs !
http://www.myspace.com/…omcsofficial
Po exkluzivním hudebním zážitku bude party pokračovat Movemberovým programem v podobě speciální přehlídky motorkářského spodního prádla Slam 69 tentokrát v podání krásných slečen s knírkem, mezi nimiž se v nevšední roli modela objeví i zpěvák Monkey Bussiness a G-Point Hunters a MO brácha v jednom Matěj Ruppert. Jako nejúspěšnější MO ségra Movemberu 09 na party nesmí chybět ani MOdelka Renata Langmannová. Bez kvádra, zato s řádně pěstěným listopadovým knírkem zavítá do SaSaZu i MO brácha primátor Prahy Mudr. Pavel Bém, který neváhal a do kampaně se taktéž zapojil.
Pro Ty, kdo doposud neví, co to Movember vlastně je.. . . .
Movember je moderní charitativní kampaň, jejíž posláním je informovat veřejnost o hrozbě jménem rakovina prostaty a nashromaždit na příslušném dárcovském účtu co nejvíce financí, které následně putují na konta benefičních partnerů (u nás Nadační fond onkologie pro 21.století). Symbolem kampaně je knír, který si chlapi sympatizující s touto nevšední charitou (MObráchové) nechávají narůst v průběhu listopadu. Každou odpovědí na otázku okolí „Co Tě to napadlo, že si necháváš narůst knír?“ šíří informace o kampani, závažnosti rakoviny prostaty a upozorňují tak jednotlivce na možnost přispět na dárcovský účet a podpořit tak dobrou věc. Zúčastnit se mohou i ženy MO ségry, které verbují na palubu Movemberu další a další MO bráchy a spolu s nimi podporují kampaň informováním svého okolí. Jedná se o mezinárodní charitu, která aktuálně probíhá ve 12ti zemích po celém světě a za šest let své existence nashromáždila 60mil dolarů. Movember vždy vrcholí jedinečnou „MOparty“, která může mít spoustu podob, ale vždy je to událost věnovaná všem MO bráchům a MOségrám a příležitost, jak jim prostřednictvím skvělého mejdanu poděkovat za účast v kampani a veškerou snahu a úsilí, kterými Movember podpořili. http://www.facebook.com/movembercz http://cz.movember.com
Akce: MOVEMBER FMX Afterparty
Datum: 28. listopadu 2009
Místo: SaSaZu, ( Bubenské nábřeží 306, Praha 7 ), http://www.sasazu.cz
Start: 22.00
Předprodej: www.ticketportal.cz, www.ticketpro.cz za 690,–
Koncert pořádá WTF Entertainment
S lístkem z koncertu The Prodigy nebo MTV FMX Gladiator Games se dostaneš na Stereo MC´s za 500,– !!! Stačí u vchodu do klubu předložit krásné hostesce lístek z koncertu The Prodigy nebo z FMX  Gladiator Games, přihodit 500 Kč a je to. Nebo se můžete vydat do lodních kanceláří firmy GSMA (adresa – Freestyle Park, Vltavanů, Modřany – mapka – http://www.port62.cz/kontakt) a vyřešit to zde.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.