Exkluzivní kalendář The Beautiful Mind pro Slunce dětem

  • Exkluzivní kalendář The Beautiful Mind pro Slunce dětem Fotogalerie (9)
    • 23.11.2009
    • Tisk

    Sdružení Slunce dětem – Lilian Sarah Fisherová –The Beautiful Mind – křest a dražba 24.listopadu.

    Sdílejte článek:

Projekt sdružení Slunce dětem Lilian Sarah Fisherové – exkluzivní kalendář The Beautiful Mind – se bude křtít a dražit 24.listopadu v Národním muzeu.

Projekt sdružení Slunce dětem Lilian Sarah Fisherové – exkluzivní kalendář The Beautiful Mind – se bude křtít a dražit 24.listopadu od 20:00 v Národním muzeu v Praze. Výtěžek z prodeje poslouží nejmenším pacientům Kliniky dětského a dorostového lékařství VFN v Praze 2.
Letošní kalendář je už v pořadí třetí a je dílem Jiřího Turka, renomovaného a světově uznávaného fotografa. Je koncipován jako „nekonečný“. Kalendárium nebude označené svátky a nedělemi a ani nebude nazván letopočtem.
Na jednotlivých fotografiích jsou zachycena zajímavá spojení dvojic. Všechny „zvěčněné“ osobnosti se rozhodly projekt The Beautiful Mind podpořit: Jiří Menzel – Jan Hřebejk, Tereza Kostková – Jitka Čvančarová, Monika Absolonová – Lumír Olšovský, Ondřej Ruml – Felix Slováček, Iveta Lutovská – Lilian Fischerová, Kateřina Neumannová – Nikol Sudová, Gábina Osvaldová – Ondřej Soukup Nikol Márová – Michal Štípa (sólisté baletu ND v Praze), Václav Vydra – Jana Boušková, Tatiana Kovaříková – Josef Klír, Barbara Nesvadbová – Arnošt Lustig, Johana Brzobohatá – Iva Erbanová.
Křest kalendáře projektu The Beautiful Mind a zároveň dražba jednoho podepsaného výtisku proběhne v úterý 24. listopadu v Národním Muzeu v Praze od 20 hodin. Bude se předávat šek pro VFN. Pobyt na horské chatě v Zadově pro patnáct dětí z dětského domova věnovala jedna z fotografovaných – Kateřina Neumannová.
Slavnostním večerem slovem provedou Barbara Nesvadbová a Lukáš Hejlík, vystoupí Ondřej Ruml a Felix Slováček, Michal Štípa a Nikol Márová nebo Strom Ballet Studio Plzeň. V rámci programu proběhnou také tři módní přehlídky – Jiřího a Nadi Moravcových, Lea Macenauera a kolekce DIC – Diamonds International Corporation nazvaná Mystika Diamantu v choreografii Petra Čejky. Jejich modely návštěvníkům předvedou Iveta Lutovská (Česká Miss 2009), Zuzana Jandová (Miss ČR 2008), Lucie Váchová–Křížková (Miss ČR 2003), Martina Dvořáková, Tereza Zimová, Zina Šťovíčková, Veronika Chmelířová, Veronika Pompeová, Vlaďka Erbová, Hanka Mašlíková, Radka Kocurová, Denisa Přibylová, Kateřina Konvalinka Průšová, Barča Kolářová, Hanka Svobodová, Lucka Hadašová, Renata Langmannová, Eliška Bučková nebo Veronika Šebková.
Netradiční kalendář lze zakoupit na www.sluncedetem.cz a www.ceskamiss.cz nebo v prodejnách knih Luxor.
Více informací o aktivitách Sdružení Slunce dětem na www.sluncedetem.cz .

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.