Skyline chystají vánoční koncert v Lucerna Music Baru

  • Skyline chystají vánoční koncert v Lucerna Music Baru Fotogalerie (5)
    • 10.11.2009
    • Tisk

    I letos si Skyline pro domácí pražskou půdu připravili speciální vánoční koncert.

    Sdílejte článek:

Jak už se stalo v posledních letech tradicí, i letos si Skyline pro domácí pražskou půdu připravili speciální vánoční koncert. Ten se tentokrát odehraje 15.prosince v Lucerna Music Baru a půjde o jediné letošní a zároveň na několik měsíců poslední sólové vystoupení kapely v hlavním městě.
Skyline mají za sebou další úspěšný rok, během kterého odehráli desítky koncertů a díky svým divokým vystoupením patřili k ozdobám největších tuzemských festivalů (viz cca desetitisícový kotel na letošním Rock For People). S kapelou se také maximálně sžila zpěvačka Marka Rybin (ex-Gaia Mesiah), která už nyní působí dojmem, jako by byla v kapele odjakživa. Když Skyline nekoncertovali, pracovali celý rok na svém novém albu, které by mělo vyjít v půlce příštího roku. „Je to naše veledílo,“ říkají s úsměvem Skyline. „Nikdy jsme neměli k finálnímu výběru připraveno tolik nových skladeb jako tentokrát. Makáme na tý desce fakt hodně, je to pro nás zásadní záležitost – už jenom proto, že bude první s Maru. Ta deska každopádně hodně lidí překvapí,“ slibují Skyline. Co se týče vánočního koncertu, již tradičně nebudou chybět ani vychytané projekce od VJky DNA a jistě dojde i na nějaké to speciální vánoční překvapení. Zpívání koled a decentně klidný večer ale nečekejte – v první řadě to bude mejdááán, bordééél a masakrrrr jako vždycky!
Po koncertě pak bude večírek pokračovat s novým DJským projektem Hiffi And Jacob, za nímž se skrývají dva členové Skyline a který slibuje pumpující electro-breakbeat-rave set.
Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 200,– Kč + poplatky prodejce nebo v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku.
Klub bude otevřen od 20:00 hodin.
Více info na:
www.skylineweb.cz
www.myspace.com/skylinecz
www.youtube.com/skylinetv
www.myspace.com/hiffiandjacob
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.myspace.com/…ckupromotion

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze