Slovenský hiphopový muzikál Príbeh ulice v Hybernii

  • Slovenský hiphopový muzikál Príbeh ulice v Hybernii
    • 08.11.2009
    • Tisk

    V týdnu od 9. do 13. listopadu bude Divadlo Hybernia patřit slovenskému muzikálu Príbeh ulice.

    Sdílejte článek:

Na prkna Divadla Hybernia se vrací hiphopový muzikál ze Slovenska – Príbeh ulice – převyprávěný hudbou a tancem. Je to Romeo a Julie pro mladé.

Príbeh ulice je muzikálová show nové generace: příběh o přátelství a lásce ve stylu Romea a Julie, moderní současná muzika, dynamické rapové souboje i něžné soulové balady, vtipné dialogy a strhující choreografie v podání skvělých mladých herců, zpěváků a tanečníků.
Je to atraktivní story, ve které se velmi realisticky vykreslený drsný svět dětí ulice prolíná a střetává s „bezstarostným“ životem zlaté mládeže, příběh o přátelství a lásce ve stylu Romea a Julie. Na žebříčku atraktivity ho posouvá o další pomyslnou příčku výš vynikající muzika, která děj provází. Je jí směs v současnosti nejpopulárnějších hudebních stylů, která sahá od hip-hopu, r'n'b a rapu až k modernímu popovému soundu.
Autorem a producentem hudby je jeden z nejrespekto­vanějších slovenských rapperů a producentů – Opak, člen legendární skupiny AMO. Ve své tvorbě kromě rappu Opak úspěšně uplatňuje také reggae, r'n'b, funk a další hudební styly, což tady naplno zúročil.
Další samostatnou kapitolou je dynamická choreografie skvělých tanečních čísel, o kterou se postarali Milan Kereš a Lil Phil, který v minulosti spolupracoval s takovými hvězdami jako jsou Justin Timberlake nebo Britney Spears.
Príbeh ulice je unikátní projekt v celosvětovém měřítku (jedná se o teprve druhý hip-hopový muzikál na světě). Na Slovensku zaznamenal obrovský úspěch nejen na stálé scéně bratislavského divadla Aréna, ale také během turné po sportovních halách po celém Slovensku.
V muzikálu účinkují desítky vynikajících mladých herců a tanečníků. Za všechny jmenujme taneční seskupení Old School Brothers (vítězové televizní soutěže Slovensko má talent) a herecké talenty Mareka Majeského, Milana Ondríka, Kamila Mikulčíka (vítěz slovenského kola Eurovision Song Contest 2009), Alexe Maďara, Milu Minichovou, Mirku Drínovou, Kristinu Turjanovou, Marka Ťapáka, Zuzanu Šebovou, Maja Labudu ml., Dana Heribana, Lukáše Dózu, Gabriela Tótha.
Slovenský Príbeh ulice, jediný svého druhu na světě, se po velkém úspěchu vrací do Prahy. Uvede ho od 9. do 13. listopadu Divadlo Hybernia. Představení začínají v 18 hodin.
Vstupenky v předprodeji SazkaTicket od 290 od 550 Kč.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.