Ve Futuru proběhne 12.listopadu poprockový nášup

  • Ve Futuru proběhne 12.listopadu poprockový nášup Fotogalerie (18)
    • 02.11.2009
    • Tisk

    12.11.2009 vystoupí v pražském Futuru skupiny O5&Radeček, Zlatý voči a One Night Band.

    Sdílejte článek:

O5&Radeček předvedou ve Futuru již některé novinky z připravovaného alba včetně aktuálního singlu „Máš mě na svědomí“! Ovšem to není vše, ten večer vystoupí i kapela Zlatý voči a One Night Band. My Vám nyní jendotlivé kapely představujeme, abyste věděli, nač se těšit!
O5&Radeček pocházejí z podhůří Jeseníků a na svém kontě mají tři úspěšné desky a několik hitů. Vyhráli většinu hitparád a videoklip „Praha“ vysílala také stanice MTV. Zatím poslední deska „Slast Minute“ zabodovala u kritiky a díky rokenrolové skladbě „Beethoven“ se objevila na jaře 2008 čtyřikrát v žebříčku hranosti Top 20 cz. Kapela loni odehrála své druhé republikové turné po 25 klubech. V létě hraje na festivalech jako je Benátská noc, Colours of Ostrava, Trnkobranní či Noc plná hvězd. O5&Radeček jsou spolu ve stejné sestavě od roku 1994 a od roku 1995 úzce spolupracují s Nadací Terezy Maxové. V roce 1997 založili členové kapely časopis pro dětské domovy Zámeček. Více info na www.o5.cz.
Po albech „Fantazie“ a „Genius loci“ přichází kapela Zlatý voči se zbrusu novým singlem „POCITY“, který natočila v dubnu roku 2009 pod producentskou taktovkou PAVLA KARLÍKA (Sono Records) ve studiu Sono Records, Nouzov. Minulý singl z alba „Genius loci“ „Poslední dotek“ zaznamenal loni úspěch i na rádiových vlnách. Krom toho má na kontě již videoklip k singlu „Půlnoc“, který se probojoval kromě vítězství semifinále na TV Óčko v pořadu Výtah i do běžné rotace v pořadu CZ&SK.** Obě alba jsou k dostání v distribuční síti Panther a obě obsahují vždy jednu cover verzi hitů kapely Gyllene Tider, známého zpěváka a kytaristy kapely Roxette, Pera Gessla, na kterou kapela obdržela od EMI Music Publishing a Pera Gessla oficiální licenci. Rokem 2009 se přehupuje přes 200té koncertní vystoupení. Na pražských pódiích se objevila doslova ve všech rockových klubech a mimo hranice Prahy účinkovala na festivalech jako Benátská noc, Vizovické trnkobraní, Šternberský kopec, Okoř se šťávou, Okolo Třeboně, Rock Trey fest, veletrh Huvel, Pražský Majáles Underground, Prague International Marathon, Krkonošské pivní slavnosti,  Zavírák atd. Zahrála si jako host kapely Ready Kirken, Turbo, o5&Radeček, Michalovi Hrůzovi a jeho kapele a  zcela nedávno jako host na jedinečném pražském koncertu Petera Nagyho i před česku poprockovou legendou na akci ZUŠFEST. www.zlatyvoci.com
One night band – Po krátké odmlce po turné k albovému debutu Bells In My Head bude v Praze opět úřadovat západočeská kytarová úderka One Night Band (www.onenightband.cz). Pětice, jejíž sestava před nedávnem doznala změn, se vrací v plné síle. Kromě starších a prověřených hitů jako jsou Bells In My Head nebo Under My Hood představí One Night Band i nové svěží kousky ze své dílny, které nesou dnes již klasický originální rukopis kapely, snadno rozeznatelný od ostatních skupin zejména díky používaným akordům jako například C, D, A a v neposlední řadě i G. Publikum se tedy může těšit na veselé a rozjásané písně převážně v dur, avšak One Night Band ukáže i svou vážnější a klidnější tvář přednesem několika písní v moll. Koncert roku to jsou One Night Band, O5 a Radeček a Zlatý Voči ve Futuru!
Vstupenky k zakoupení v předprodejích TicketPro a TicketStream či na www.zlatyvoci.com v sekci Fanklub/rezervace vstupenek.
O5 & Radeček – Máš mě na svědomí

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze