Aneta Langerová po Dotyku vydává nové album Jsem

Nové album zpěvačky Anety Langerové nazvané krátce Jsem avizované pilotním singlem a berlínským klipem V bezvětří vyjde 9. listopadu.
Novinkové album Jsem Aneta Langerová pokřtí 4. prosince v pražském klubu Hard Rock Café. Vzhledem k tomu, že kapacita klubu je omezená a vstup je volný, fanoušci se budou registrovat na stránkách Anety. Bude to probíhat od poloviny listopadu a zaručí divákům přednostní vstup. Podrobnější informace na www.langerovaaneta.cz
Na novém album Jsem se podílel kytarista a producent Martin Ledvina. Při výběru písní pro album nezůstalo jen u těch, které si napsala Aneta Langerová. Skladbu Den si zpěvačka vybrala z nabídky Filipa Horáčka z kapely Prohrála v kartách. Sametovou píseň Jsem přinesl charismatický objev domácí scény Tomáš Klus. Sugestivní baladu Jedináček, má Aneta Langerová od Oskara Petra, který jí napsal známý song Hříšná těla, křídla motýlí. Stačilo říct pro Anetu složill Michal Hrůza, se kterým Aneta již v minulosti také spolupracovala.
„Nové písničky jsou spíš civilní, vycházejí z obyčejného života," vysvětluje Aneta Langerová, která přibližuje nahrávání desky ve svém blogu na adrese www.langerovaaneta.cz .
Civilnímu vyznění odpovídají i fotografie Stanislava Merhouta, nasnímané v Berlíně. „*Je to živé, otevřené a umělecké město, hodně se mi tam líbilo,"* dodává Aneta Langerová, která v Berlíně natočila videoklip V bezvětří. Projížděla se přitom na kole nebo ve svém malém autě.
Na 25. listopad chystá Aneta také další ze série benefičních koncertů Světlo pro Světlušku, který v přímém přenosu uvidí i diváci České televize a uslyší posluchači Českého rozhlasu.
Rok 2010 bude ve znamení turné, dalších koncertů a hraní na festivalech. „Už se těšíme,“ dodává Aneta Langerová.
Aneta se také stala ambasadorkou kampaně Play to Stop: Europe for Climate. Jedná se o projekt Evropské unie ve spolupráci s MTV, jehož cílem je upozornit na nebezpečí klimatických změn. Projekt podporují například Moby, Editors, Skunk Anansie, Metallica nebo The Offspring.
Letos začala Aneta Langerová spolupracovat s obecně prospěšnou společností Posázaví o.p.s. na projektu „Čistá řeka Sázava“ a zúčastnila se i samotného čištění řeky. Během příštího roku by to ráda zopakovala chce se podílet i na případných dalších projektech. Jak jinak podpořit tak zajímavé projekty, než právě hudbou.
Turné k novému albu Aneta připravuje na začátek roku 2010.
Více informací: www.langerovaaneta.cz, www.svetluska.net
Zavzpomínejme na první album Anety Spousta andělů a Vodu živou…

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.