Podzimní Sázavafest 7. listopadu bude žánrově pestrý

7. listopad bude v Abatonu patřit Podzimnímu Sázavafestu. Můžeme se těšit na Sto zvířat, Ohm Square, Marka Ztraceného, 100°C, Cartonnage…

„Stejně jako náš letní festival i Podzimní O2 Sázavafest bude tradičně velice žánrově pestrou záležitostí. Bude to hudební sklizeň od ska přes kytarovky, elektro projekty a 8 energických bubenic v afrorytmech až po písničkáře. Například akustickou písničkářskou verzi setu zahraje Marek Ztracený, ve stoupající formě se předvede také Tomáš Klus a písničkářský blok doplní sympatická Švédka Veronika Padilla (která zpívá anglicky a roztomile mluví česky)“ prozradil ředitel festivalu Pavel Kloupar.
Do Abatonu dorazí silná komunita domácích ska formací: Basta Fidel nebo Andělem ocenění Prague Ska Conspiracy či Sto zvířat. Zajímavé, že všem těmto kapelkám vévodí vždy charismatická ženská…
Vystoupí také mariánsko-lázeňská trash-popová skupina 100°C , kdo přijde na začátek celého sobotního maratonu, vyslechne si pražskou rockovou skupinu Loyca, pokřtěnou začátkem roku Jakubem Johánkem (frontman zmiňovaných 100°C). Návštěvníci si užijí i worldmusic v podání Female Afrobeat (hrají na tradiční africké nástroje (dundun, sangban, kenkeni, djembe, yabaru, kirin a další) a indie-rock od Jana Nedvěda a jeho Bek Ofis. Kytarovou muziku zastoupí No Side, duo La Spilka a punkáči Totální nasazení a Volant.
Tomáš Klus se v Abatonu zastaví se svou koncertní tkaničkou a novým albem Hlavní uzávěr splínu po zcela vyprodaných sólových pražských koncertech ve Švandově divadle.
Marek Ztracený přijde jistě s ukázkou ze svého právě dokončovaného druhého alba Pohledy do duše, které vyjde 23. listopadu.
„Fanoušci taneční hudby si přijdou na své při setu elektro-popové party Cartonnage nebo dnes již legendárních Ohm Square, bude to přesně rok od křtu jejich poslední desky, naopak ta první – Ohmphonica – je již na světě 12 let“ dodal šéf festivalu.
Program
O2 STAGE

1ST FLOOR

Vstupenky: v předprodeji Ticketpro za 250 Kč, na místě 300 Kč.

7. listopadu se dveře Abatonu otevřou pro Podzimní Sázavafest už v 16 hodin.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.