Koncert Lily Allen v SaSaZu už v pátek 30. října

  • Koncert Lily Allen v SaSaZu už v pátek 30. října Fotogalerie (26)
    • 21.10.2009
    • Tisk

    Koncert popové princezny Lily Allen se uskuteční v pátek 30. října od 21:00 v klubu SaSaZu.

    Sdílejte článek:

Koncert popové princezny Lily Allen, který je součástí jejího evropského tour, se uskuteční 30. října od 21:00 v klubu SaSaZu.
Do premiérového vystoupení britské popové star Lily Allen zbývají jen dva týdny, proto vás určitě potěší, že jsou známa i další dvě jména, která obohatí koncertní večer této drzé, ale zato ukrutně talentované holky. Klub se návštěvníkům otevře ve 20:30 a jako první se vám představí v roli předkapely elektro-popoví Cartonnage, kteří působí na domácí scéně už od roku 2001 a jejichž hudební inspirace vedou např. k Róisín Murphy, Goldfrapp nebo Daft Punk.
Po skončení koncertu Lily Allen vás pořadatelé ale rozhodně nevyženou na mráz, protože přesně ve 23:15 začne oficiální afterparty, kterou bude kormidlovat Leoš Mareš. Každý návštěvník koncertu Lily Allen má samozřejmě vstup na afterparty zdarma. Ostatní mají možnost si zakoupit vstupenku na místě za 250 Kč.
Popová star, módní návrhářka a ikona současného vkusu, politická aktivistka, oblíbená kořist paparazziů, exhibicionistka, vládkyně MySpace, upovídaná bloggerka, popová princezna. Plná protikladů, ale na podiu nepřekonatelná – Lily Allen, zpěvačka a textařka, která ve svých čtyřiadvaceti letech uhranula nejen ostrovní popovou scénu.
Určitě by se k přívlastkům dalo přidat i usměvavá, protože to byl právě singl Smile, kterým o sobě dala hlasitě vědět a který se pohodlně usadil na první příčce UK Single Chart 2006.
Tentýž rok vydala své debutové album Alright, Still s hity jako LDN a Littlest Things, které se drželo v UK Album Chart neuvěřitelných 69 týdnů. Nominace v kategoriích nejlepší britské album v rámci BRIT Awards a nejlepší nový umělec/umělkyně v rámci cen MTV byly jen potvrzením toho, že když si v roce 2005 založila profil na MySpace a začala lidem k poslechu nabízet své demo LDN, myslí to s hudební kariérou opravdu vážně. Tento rok vydala nové album s názvem It's Not Me It's You, ze kterého už do hitparád vystartovaly singly Not Fair, The Fear a Fuck You.
Za rok 2008 se stala pátou nejnavštěvovanější hudební umělkyní na MySpace, těsně za Amy Winehouse a skupinou Coldplay. Se svojí návštěvností profilu čítající 32,3 milionu přístupů však bez obav nechává daleko za sebou i takovou Madonnu (21,9 mil.). Možná se tak jednou stane i v prodejnos­ti desek.
Vstupenky: v předprodeji Ticketpro za 1300 Kč (cena se bude ke konci předprodeje zvyšovat na 1550 Kč), VIP za 2500 Kč.
Více informací: www.lilyallenmusic.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze