Pure XL Edition - Armin van Buuren v Incheba Aréně

  • Pure XL Edition - Armin van Buuren v Incheba Aréně Fotogalerie (15)
    • 15.10.2009
    • Tisk

    Nejpopulárnější DJ planety, usměvavý Holanďan Armin van Buuren, se vrací 24. října do Prahy.

    Sdílejte článek:

Nejpopulárnější DJ planety Armin van Buuren se vrací v říjnu do Prahy. Vystoupí v sobotu 24. 10. od 21:00 v Malé sportovní hale Incheba Arény.

Armin van Buuren se vrací do Prahy i letos, a to v rámci světového turné k čtvrté řadě kompilace Universal Religion, která právě vychází. Vloni o vánocích předvedl úchvatné šestihodinové vystoupení ve Slovanském domě.
Armin van Buuren vystoupí na letos posledním speciálním vydání PURE s podtitulem XL Edition v sobotu 24. října v Incheba Areně na pražském Výstavišti a ani tentokrát nebude jediným hostem večera. Stejně jako v prosinci rozehřeje publikum Američan Blake Jarrell, stájový kolega z labelu Armada, který momentálně sklízí úspěchy se svým posledním albem Concentrate 2009. Další potěšující zprávou bude jistě vystoupení holandského projektu Rank 1, kteří sklidili velký úspěch s živým vystoupením na loňské Transmission, a tentokrát vystoupí v DJském setu. O závěr večera se postará domácí DJ a producent Michal Poliak, který byl mimo jiné hostem dubnové Pure.
O vizuální stránku noci se již tradičně postarají holandští Vision Impossible, a chybět nebudou ani krásné PURE tanečnice a další efekty.

A co nového u Armina?

Pro světovou jedničku, holandského DJe a producenta Armina van Buurena je rok 2009 opravdu významý. Jedna z prvních novinek, kterou asi nepotěšíme jeho fanynky je, že se Armin po desetiletém vztahu se svou přítelkyní Erikou van Thiel oženil. Nádherná svatba proběhla ve městě Wassenaar v jižní provincii Holandska. Jejich vztah trvá celkem deset let a začal během dovolené na řeckém ostrově Kréta. Během posledního turné Erika Armina několikrát doprovázela, načež si při vystoupení v australské Sydney Armin klekl na kolena a tím nejromantičtějším způsobem ji požádal o ruku.
Na cestě je kniha s názvem One on One od publicisty Coena Bloma. Tento spisovatel celý rok následoval Armina na jeho cestách, a mohl tak být svědkem fantastických událostí, které se dějí v životě takovéto DJské superstar.
Jeho posledním úspěchem jsou hned dvě vítězství v soutěži 12. ročníku Ibiza DJ Awards, které se tentokrát konaly ve slavném klubu Pacha. Armin se umístil na prvním místě hned ve dvou nejdůležitějších kategoriích: Nejlepší Trance a mezinárodní DJ.
Vstupenky: v předprodeji Ticketpro za 750 Kč, na místě 890 Kč, VIP 1.500 Kč.
Více informací: www.arminvanbuuren.com
Vstupenky na Armin van Buurena můžete vyhrát i na stránkách ABradia!!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.