Muzikál Dracula se v divadle Hybernia hrál už stokrát

  • Muzikál Dracula se v divadle Hybernia hrál už stokrát Fotogalerie (27)
    • 01.10.2009
    • Tisk

    Dracula se ve čtvrtek 24. září dočkal v Hybernii své 100. reprízy. A bylo tam pořádně rušno.

    Sdílejte článek:

Muzikál Dracula se ve čtvrtek 24. září dočkal v Divadle Hybernia své 100. reprízy. A bylo u toho pořádně rušno – jako u dobré oslavy jubilea.

Kulaté jubileum muzikálu Dracula se přece musí pořádně oslavit. Tentokrát ale kromě hlavních protagonistů oblíbeného muzikálu slavila hlavně naše třetí velmoc – novináři. Právě pro ně totiž byla vyhlášena vědomostní soutěž o životě hraběte Draculy.
Vylosovaný výherce, který správně odpověděl na otázky testu, si bude moci užít jako odměnu speciální sedmidenní zájezd do Rumunska nazvaný „Přes hory a kláštery do Drákulovy Transylvánie“. Věnovala ho cestovní kancelář Poznání, která se stala patronem slavnostního večera.
Herci si ale nakonec také přišli na své. Za své skvělé výkony, díky nimž je Dracula u diváků tolik oblíbený a hraje se už posté, dostali velký narozeninový dort v barvě krve. A dostala ho i divačka, kterou Daniel Hůlka zvolil coby nejsympatičtější a pozval ji na pódium. Na rozdíl od herců se ovšem o dort nemusela s nikým dělit.
Muzikál Dracula má za sebou od února, kdy proběhla jeho premiéra, už několik oslav a významných událostí a s ním i jeho hlavní představitel, charismatický zpěvák Daniel Hůlka. Pro toho je role Draculy bezesporu rolí životní a prkna Divadla Hybernia mu bez nadsázky změnila život.
Daniel Hůlka se ve skvělé kondici dočkal i velmi zajímavého jubilea – do Pána Démonů se převtělil 17. května již po tisící. Dárkem mu byl tenkrát zlatý medailon – přívěšek na klíče vyrobený v dílně zlatníka Pavla Petráše, na kterém je z jedné strany vyobrazena jeho podobizna a z druhé měsíc.
Před týdnem pak spatřilo světlo světa nové album muzikálu Dracula 2009 – 2010 New! To vyšlo k novému nastudování původního českého muzikálu autorů Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hese. Deska obsahuje nové verze highlights muzikálu. Samozřejmě nechybí největší hity jako Jsi můj pán, Nespravedlivý Bůh, Vím, že jsi se mnou, Draculův monolog a další.
Pro Daniela Hůlku, který je zachycen ve své životní roli v nevídané pěvecké kondici, znamená Dracula jednoznačně velký comeback. Na albu zpěvákovi sekundují – ovšem také ve skvělé formě – Monika Absolonová, velký muzikálový objev Kamila Nývltová a také Šárka Vaňková a Tomáš Savka.
Další šanci, jak se předvést publiku a okouzlit ho stejně jako se mu to povedlo s rolí Draculy, dostane Daniel Hůlka v připravovaném muzikálu Zdeňka Bartáka Baron Prášil. Má v něm totiž hlavní roli a alternovat se bude s dalšími hvězdami jako je Josef Vojtek a Marian Vojtko. Premiéra se koná 25. února 2010 v Divadle Hybernia.
Do 27. prosince 2009 máte poslední šanci zhlédnout muzikál Dracula!
Vstupenky: v Divadle Hybernia a v předprodeji Ticket Art (za 199 až 699 Kč).
Více informací: www.dracula-muzikal.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.