Pražská klubová noc 2009 – z pátku na sobotu nonstop

  • Pražská klubová noc 2009 – z pátku na sobotu nonstop Fotogalerie (27)
    • 01.10.2009
    • Tisk

    V noci z pátku 9. na sobotu 10. října se koná druhý ročník ojedinělého bene- fičního festivalu.

    Sdílejte článek:

Pod heslem „Zábava pro dobrou věc“ se v noci z pátku 9. na sobotu 10. října uskuteční už druhý ročník ojedinělého benefičního festivalu.

Do druhého ročníku festivalu, který loni vydělal přes čtvrt milionu, jsou zapojeny desítky kapel, které vystoupí v pražských klubech a divadlech. Vloni přilákala Klubová noc 3500 diváků do 20 pražských klubů, ve kterých vystoupilo 56 umělců.
Výtěžek z festivalu jde na podporu Domova Sue Ryder. (Domov Sue Ryder poskytuje sociální služby seniorům v obtížné zdravotní a sociální situaci.)
Kde všude můžete navštívit Pražskou klubovou noc?

  • Lucerna Music Bar: Toxique (21:00 – 22:15); Navigators (22:45 – 00:00)
  • Modrá vopice (Funky Stage): Funk corpo (20:00 – 21:00)
  • Divadlo V Celetné (World Music Stage): Femaleafrobeat (19:30 – 20:30); Shahab Tolouie (21:00 – 22:00)
  • XT3 (Young Blook Stage): Secret life (19:30 – 20:15); Niceland (21:00 – 22:00); Jana Lota (22:45 – 23:30); Eastpark (00:15 – 01:00)
  • La Rosa Negra (Latino State): Atarés (21:00 – 22:00); Ca (22:30 – 23:30)
  • Batalion (Rock Stage): VosaNaVostro (20:00 – 20:45); R.E.M. Revival (21:15 – 22:00); Loyca (22:30 – 23:15); Memphis band (23:45 – 00:30)
  • A Studio Rubín (Irish-Cuban State): MADERA – Ivan Gutiérrez, Tadeáš Mesany & David Landštof (20:00 – 21:00); Garcia (21:30 – 22:30)
  • Černá labuť (Accoustic Stage): Petra Vlková&band (20:00 – 21:00); Laurus (21:30 – 22:00); Blanka Štrůmová (22:30 – 23:30)
  • Palác Akropolis (Pop Stage): Revelation (19:30 – 20:30); Chinaski (21:00 – 22:00)
  • La Fabrika (Crazy Stage): Nightwork (21:30 – 22:30); Photolab (23:15 – 00:00)
  • Hard Rock Cafe (Hard Rock Stage): G8 Transglobal (19:00 – 20:00); Laura a její tygři (20:45 – 22:00)
  • Bunkr: Charlotte (19:30 – 20:30); Hadramašmátrá (21:15 – 22:15); Zrní (23:00 – 00:00);The Doors revival (00:45 – 01:45)
  • Blues sklep (Blue Season Swing Stage): Jiří Růžička, Jakub Zomer, Vít Fiala, Viktor Jerman, Jan Štolba a David Vrobel, Tereza Rajnincová, Lee Andrew Davison, Petr Hanzlík, Pavel Švestka (21:00 – 00:00)
  • Vertigo club (Electronic Stage): Narcotic fields (20:00 – 21:00); Lealoo (21:45 – 22:45); Kofe-In (23:30 – 00:30)
  • Kavárna Potrvá (Jazz Stage): Veronika Vitova crew (19:00 – 20:00); VKV Trio (20:45 – 21:30)
  • KC Novodvorská: M.Y.Music (20:00 – 21:00); Fate magazine (21:30 – 22:30); Inflagranti & Infla band (23:00 – 00:00)
  • Matrix (Dance Stage): vystoupení battle teamu B.D.S. Academy, battles, představení nejúspěšnějšího dema 2009 „VODA“, exhibiční battle, vystoupení společně se skupinou Discotep… (20:00 – 23:00); Brooklyn aka Juanita Juarez (23:00 – 00:30); IM CYBER – Take control (00:30 – 02:00); Ring 4 MC set – MC Decker, MC Tukan (02:00 – 03:30); dj(03:30 – 05:00)
  • KC Vltavská (Progressive Stage): S.O.I.L. (21:00 – 22:00); Cartonnage (22:45 – 23:45)

Vstupenky: na místě za 150 Kč. Vstupenka platí do všech participujících klubů. Diváci toto vstupné zaplatí v 1. klubu, do kterého ten večer přijdou, dostanou identifikační pásku a do ostatních klubů mají vstup zdarma.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz