Kopačky místo mikrofonů

  • Kopačky místo mikrofonů
    • 17.07.2008
    • Tisk

    Ve středu 30. července se na tenisových kurtech ve Vršovicích zablýskne špička české hudební scény. Populární hudebníci si však namísto koncertních hávů navléknou dresy a kopačky. Své nohejbalové dovednosti dají na odiv Mig 21, Wohnout, Divokej Bill nebo Iva Frühlingová Band.

    Sdílejte článek:

Festonda Cup: 30. července 2008,areál tenisových kurtů TJ Sokol Vršovice (ulice Magnitogorská)od 10 hod
Čtvrtý ročník Festonda Cupu, nohejbalového turnaje populárních skupin, nachystá svým návštěvníkům zajímavou podívanou. I přes velmi lákavou vítěznou cenu v podobě relaxačního pobytu je výskyt kapříků značně nepravděpodobný. Hudební tým, který roznese na kopačkách ostatní zúčastněné, vyhraje prodloužený víkend v luxusním sportovním komplexu Spor­trelax 007 v Harrachově. K dispozici mu bude sportcentrum, squashové kurty, indoor golf, sauna, vířivka a dva bazénky. Dá se tedy předpokládat, že kopat a hlavičkovat se bude ze všech hudebnických sil.
Vedle prvotřídních placírek a bodel jsou pro návštěvníky přichystané i zajímavé soutěže, exhibice nohejbalových mistrů nebo působivá barmanská show. Po vyhlášení výsledků se ke slovu přizpívá i pořádná rocková párty. *Vstup na akci je zdarma.***

**

Základní skupiny Ligy hudebních mistrů byly rozlosovány ve středu 16. července. Čtyřiadvacet účastníku je rozděleno do čtyř základních skupin. Utkají se:

**
**

**skupina A
**
Post-it, Wohnout, Luca Brasi, DuMon, Lety Mimo, Skyline
**
 

**

**skupina B
**
Atari Terror, Devils Autumn, Mig 21, Gang ala Basta, Aplle Juice, Divoká karta (otevřená pozice)
 
**skupina C
**
Support Lesbiens, Blue Effect, Vypsaná Fixa, Xaver Baumaxa, Škwor, Iva Frühlingová Band
 
**skupina D
**
Divokej Bill, Prohrála v kartách, UDG, Polemic, Sto Zvířat, Krucipüsk
*  

*O tom, zda kapela Post-It obhájí své loňské vítězství, zda to Letům mimo poletí mimo nebo jestli se Mig 21 vznesou vstříc velkému vítězství, se přijďte přesvědčit už ve středu 30. července. Collinům vstup zakázán.

Více informací na: www.festonda.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.