MGKK TELEPATHY kapely Sunshine vychází v Japonsku

  • MGKK TELEPATHY kapely Sunshine vychází v Japonsku Fotogalerie (4)
    • 17.09.2009
    • Tisk

    Aktuální album MGKK Telepathy kapely Sunshine si stačilo od svého květnového startu velmi dobře nakročit.

    Sdílejte článek:

Aktuální album MGKK Telepathy kapely Sunshine si stačilo od svého květnového startu velmi dobře nakročit. Samotnou kapelu nezdolala účast na mnoha festivalových hrátkách a valí svou pomyslnou hudební kouli dál se stejnou energií.
Pokud se někdo z fanoušků a dalších příznivců této etablované hudební modly našich hudebních řečišť zabývá otázkou, co krom standardního se kolem kapely děje, vězte, že odpověď je velmi jednoduchá. MGKK Telepathy se stejně jako předchozí alba Moonshower And Razorblades nebo Dreamer dostala do licenčního hledáčku japonského labelu Fabtone Records. Právě toto tokijské vydavatelství vypustilo v magickém termínu 09092009, neméně magické album MGKK Telepathy (jenž v českých a slovenských hudebních vodách vyšlo pod křídly nezávislého labelu X Production) na japonský hudební trh.
A co je jinak? Oproti tuzemských uším mají ovšem ty japonské možnost si užít tří speciálních bonusů.. V podobě bonusových remixů jsou naservírovány tracky: (11) K.I.D.S. z dílny Yow-Rowa z tokijské party GARI (ochutnávka je k nalezení na http://www.fabtone.jp/….K.I.D.S.asx), (12) New Manifesto z dílny dalšího ostrovního elektronického mága Kiyoshi Suga (ochutnávka možná na http://www.myspace.com/kiyoshisugo), (13) Dance Fast Die Young má pak na svědomí Justin Pearson se svou novou crew All Leather (All Leather/Leg Lifters „30s are the new 20s“ remix k poslechu na http://www.thecultureofme.com/…rs-remix.mp3). Než však popřejeme japonských uším dobrý poslech, nemůžeme opomenout pozvání na další koncertování Sunshine po českých a moravských hudebních klubech, a to třeba v rámci podzimního Skullcrush turné… Dobrý poslech Japonsko!
Zdroj: X Production

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze