Thriller Michaela Jacksona na celosvětovém turné

Představení Thriller Live, které je založeno na životní dráze Michaela Jacksona, uvidí jeho fanoušci 16. prosince v Kongresovém centru.
Představen na nejprestižnějších pódiích světa, odměněn nejlepšími recenzemi, milován lidmi na celém světě… Není třeba vychvalovat. Je založen na životní dráze Michaela Jacksona.
Thriller Live byl koncipován a vytvořen výkonným ředitelem show Adrianem Grantem, který dlouhá léta osobně spolupracoval s Michaelem Jacksonem. Je autorem prvního magazínu pro fanoušky o Michaelovi a jako první měl možnost sepsat článek o jeho soukromí. Ten byl publikován ve známém britském magazínu Smash Hits. Andrian Grant měl privilegovaný přístup do Michaelova “světa” dlouhá léta během nahrávání jeho alb History a Dangerous, na světových turné, doprovázel ho během natáčení videoklipů, focení, exklusivních rozhovorů, obědů, večeří… V roce 1994 sepsal jeho biografii The Visual Documentary. Kniha se stala bestsellerem.
Album Thriller bylo vydáno v roce 1982 v enormním počtu kusů. Je to nejprodávanější deska všech dob. Prodalo se více než 100 miliónů kopií, deska se dokonce prodávala po miliónu týdně. Byla to první nahrávka, která dosáhla na vrchol hitparád v USA i Velké Británii. 7 z 10 skladeb bylo vydáno jako samostatný singl a všechny se držely mezi prvními čtyřmi místy hitparád po dobu neuvěřitelných osmi týdnů. V roce 1984 deska překonala další rekord a byla oceněna sedmi cenami Grammy. Produkce čtvrnáctiminutového videoklipu pro Thriller stála půl miliónu dolarů, byla a stále je tou nejdražší produkcí. Byla zařazena do Guinessovy knihy rekordů jako Nejúspěšnější video s 9 milióny prodaných kopií.
Dnes je Thriller považován za klasiku. Díky tomuto úspěchu se stal Michael Jackson nejpopulárnějším zpěvákem na světě, skutečným Králem popu. Na světě nebyl nikdo takovým významným, kontroverzním a ohromujícím umělcem jako byl Michael Jackson. Je inspirací pro stovky hudebníků. Jeho skladby zná každý. Je opravdovou ikonou 20. století.
Show přenese diváky do temných míst Hollywoodu, kde jsou lidé brutálně napadáni skupinou ďábelských zombí, v čele se zlým Domem Sheldonem a Dirty Diane. Poslední, kdo zůstali naživu, Ben, Annie a Billie Jean, musí zachránit svět a obnovit mír na Zemi. K tomu, aby zvítězili, potřebují pomoc od legendárního tvora, kterým není nikdo jiný než Michael Jackson. Oni však netuší, zda je tvor skutečný, nebo je to jen mýtus. Thriller Live je příběh o životě nejvýznamějšího zpěváka na světě. Několik tuctů zpěváků, tanečníků, gospelových sborů, fantastická choreografie a skladby od Michaela Jacksona and The Jackson 5, které všichni známe a milujeme, jsou pohromadě v jedné fascinující show, která nám přináší jen pozitivní zážitky.
Kdy a kde: 16. prosince ve 20:00 v Kongresovém sále Kongresového centra
Vstupenky: za 450 – 1600 Kč v předprodeji Ticketpro.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.