Kulturní Centrum Vltavská zítra zahajuje novou éru

Kulturní Centrum Vltavská připravilo u příležitosti zahájení své nové éry velkolepý a bohatý program na celý den a pro všechny věkové skupiny.

Denní program, který proběhne ve čtvrtek 10. září v Kulturním Centru Vltavská a jejím blízkém okolí je pro všechny zcela zdarma.
Večerní program (koncerty Laura a její tygři, Dan Bárta a Illustratosphere, DJ Mucho a Baltazar), který začíná od 19 hodin, je pak za jednotné vstupné 190 Kč.
Návrat do kdysi domovského klubu zažije Laura v podání Lenky Nové, která ukončila mateřskou dovolenou, a její tygři pod vedením Karla Šůchy. Posluchače čekají staré hity i na nové pecky z posledního alba Nejsou malý věci.
Se skupinou Illustratosphere hraje Dan Bárta letos už desátou sezónu. U příležitosti tohoto výročí vydali společně třetí studiové album s názvem Animage. Koncert ke znovuotevření Kulturního Centra Vltavská bude speciálním setem mapujícím tvorbu tohoto oblíbeného seskupení.
DJ Mucho (P. Hošek) je zpěvák a baskytarista punkové skupiny Plexis, občasný moderátor letních festivalů, namlouvač nejulítlejších reklam do rádií a zásadní postava pražského nočního života. Zkuste, jak chutná noc s mejdanovým punkerem Muchem a zdánlivým kliďasem Baltazarem (P. Melichařík), kteří do vás vpustí decibely čistého nezačmouzeného po­pu.
Z denní části programu vybíráme:

  • Průvod masek a pouličního divadla (od 9 hodin).
  • Ukázky kurzů (pro maminky s dětmi, výtvarné kurzy – tetování henou, tisk na textil, intuitivní kresba, keramika), přednášky, workshopy (Tai-chi a čínská medicína), břišní tance, latino,…
  • Doprovodné akce (malování na obličej, různé dětské soutěže o ceny, předváděčka psího tance, show profesionálních tanečníků a hudební vystoupení).
  • Denní program zakončí svým koncertem dívčí vokální kvarteto Yellow Sisters, které vystoupí ve foyer Kulturního Centra Vltavská od 17 hodin bezprostředně po slavnostním projevu starosty.
  • V rámci znovuotevření Kulturního Centra Vltavská proběhne v jeho prostorách RETRO výstava aneb „Jak šla historie Vltavskou… “.
Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze