AND1 Mixtape Tour premiérově v Praze

 • AND1 Mixtape Tour premiérově v Praze Fotogalerie (31)
  • 23.08.2009
  • Tisk

  Basketbalová exhibice roku – výběr AND1 poprvé v Praze. 17. září bude patřit Tesla Aréně basketbalu.

  Sdílejte článek:

Basketbalová exhibice roku – výběr AND1 poprvé v Praze.

17. září se v pražské Tesla Aréně poprvé představí basketbalové mužstvo snů složené z nejlepších amerických streetballových a freestylových hráčů AND1 Team.
Na programu bude:

 • 15:00 dětský výukový kemp s hráči AND1
 • 18:00 exhibiční zápas AND1
 • bohatý doprovodný program, hip hop kapely a DJs

Všechno začalo videokazetou AND1 Mixtape, se sestřihem z NY basketbalových hřišť, distribuovanou v obchodech basketbalové značky AND1. Hlavním představitelem byl Rafer „Skip 2 My Lou“ Alston, tehdy -náctiletý rozehrávač (letos nastupoval v základní pětce finalistů NBA Orlanda Magic).
Rafer při hře předváděl s míčem neuvěřitelně kreativní, divácky velmi atraktivní kousky a úspěch Mixtape se dostavil prakticky okamžitě. Začalo hledání dalších hráčů s podobným sportovním talentem a smyslem pro show a vznikl celý tým AND1, který začal se svou Mixtape Tour objíždět a vítězit na exhibičních utkáních ve velkých amerických městech, vždy proti tamějšímu basketbalovému tý­mu.
AND1 Mixtape Tour se během pár let rozrostla na desítky zastávek nejen ve Spojených státech, ale i v zámoří a AND1 si tak připisují mamutí podíl na celosvětové popularizaci streetballu.
Hráči AND1 nejenže na hřišti předvádějí skvělou sportovní show, ale povedlo se jim vytvořit si kolem sebe magickou auru – tým totiž neustále vítězí!
Zápasy a Mixtapes AND 1 nejsou však „pouhou“ sportovní exhibicí se spoustou geniálních triků s míčem. AND1 to je také hip hop a to z dílny těch nejlepších! Již řadu let se o muziku na zápasech a Mixtapes AND1 starají takoví umělci jako X-Zibit, Method Man, Snoop Dog, Busta Rhytmes, M.O. P. a další. Ani v Praze tomu nebude jinak, těšit se můžete na hip hopové kapely a DJs.
AND1 team se neustále rozrůstá a obnovuje – mj. při většině zastávek Tour pořádá utkání pro místní hráče, ze kterých později vybírá nové členy. Tento způsob zaručuje kvalitu a hráči nastupující za AND1 jsou vždy vynikající atleti se skvělými basketbalovými dovednostmi.
V Praze se mimo jiné v teamu AND 1 představí jeden z prvních hráčů Mixtape Tour – Aaron „AO“ Owens. AO je hráč, který pamatuje úplné začátky Mixtape Tour a v zámoří je stále jedním z nejpopulárnějších streetballistů.
Hvězdou současného výběru je Grayson Boucher, The Professor. Jen 180 cm vysoký běloch se do výběru dostal, když hrál na Tour za výběr NY a tým AND1 sestřelil trojkou v poslední vteřině utkání. Od té doby vyučuje svůj precizní ballhandling v barvách AND1.
Vstupenky: v předprodeji Sazka Ticket za 250 – 490 Kč.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze