Muzikál pro mladé duchem Príbeh Ulice

  • Muzikál pro mladé duchem Príbeh Ulice
    • 22.08.2009
    • Tisk

    Slovenský hiphopový muzikál Príbeh ulice je Romeo a Julie pro mladé. Přichází do Divadla Hybernia.

    Sdílejte článek:

Na divadelní prkna Hybernia přichází první hiphopový muzikál ze Slovenska – příběh převyprávěný hudbou a tancem z ulice. Je to Romeo a Julie pro mladé.

Slovenský originál, který neexistuje jinde na světě, je konečně k vidění i v Čechách. Po velkém úspěchu pražských červnových představení se producenti současného nejúspěšnějšího slovenského muzikálu Príbeh ulice rozhodli vrátit do Prahy a uvést jej na prestižní muzikálové scéně v Divadle Hybernia v rámci osmi exkluzivních představení.
Do konce roku bude uveden v termínech od 10. do 12. září a od 9. do 13. listopadu.
Príbeh ulice je muzikálové show nové generace: příběh o přátelství a lásce ve stylu Romea a Julie, moderní současná muzika, dynamické rapové souboje i něžné soulové balady, vtipné dialogy a strhující choreografie v podání skvělých mladých herců, zpěváků a tanečníků.
Je to atraktivní story, ve které se velmi realisticky vykreslený drsný svět dětí ulice prolíná a střetává s „bezstarostným“ životem zlaté mládeže, příběh o přátelství a lásce ve stylu Romea a Julie. Na žebříčku atraktivity ho posouvá o další pomyslnou příčku výš vynikající muzika, která děj provází. Je jí směs v současnosti nejpopulárnějších hudebních stylů, která sahá od hip-hopu, r'n'b a rapu až k modernímu popovému soundu.
Autorem a producentem hudby je jeden z nejrespekto­vanějších slovenských rapperů a producentů – Opak, člen legendární skupiny AMO. Ve své tvorbě kromě rappu Opak úspěšně uplatňuje také reggae, r'n'b, funk a další hudební styly, což tady naplno zúročil.
Další samostatnou kapitolou je dynamická choreografie skvělých tanečních čísel, o kterou se postarali Milan Kereš a Lil Phil, který v minulosti spolupracoval s takovými hvězdami jako jsou Justin Timberlake či Britney Spears.
Príbeh ulice je unikátní projekt v celosvětovém měřítku (jedná se o teprve druhý hip-hopový muzikál na světě). Na Slovensku zaznamenal obrovský úspěch nejen na stálé scéně bratislavského divadla Aréna, ale také během turné po sportovních halách po celém Slovensku. Do současné doby vidělo muzikál více než 50 000 diváků.
V muzikálu účinkují desítky vynikajících mladých herců a tanečníků. Za všechny jmenujme taneční seskupení Old School Brothers a herecké talenty Mareka Majeského, Milana Ondríka, Kamila Mikulčíka, Alexe Maďara, Milu Minichovou, Mirku Drínovou, Kristinu Turjanovou, Marka Ťapáka, Zuzanu Šebovou, Maja Labudu ml., Dana Heribana, Lukáše Dózu, Gabriela Tótha.
Vstupenky v předprodeji Ticketportal od 290 Kč.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.