Mezi Ploty 2008: Rekordní saunování, vydatná sprška a blonďatá Aneta

  • Mezi Ploty 2008: Rekordní saunování, vydatná sprška a blonďatá Aneta Fotogalerie (3)
    • 01.06.2008
    • Tisk

    Sedmnáctý ročník „meziplotského“ festivalu už je zdárně za panem Chocholouškem. ABradio vám jako první přináší fotogalerii z kultovní akce.

    Sdílejte článek:

Po zastávkách v Plzni a v Brně dorazil festival Mezi Ploty i do pražské Psychiatrické léčebny v Bohnicích.Vedle saunování a vydatné spršky se v kukaččím hnízdě vylíhla spousta dobré muziky a divadelních výstupů.Oba dva dny už tradičně nabídly svým návštěvníkům rozmanitý kulturní program.

Hlasivky potrénovali například populární Wohnouti, slovenský slávik Meky Žbirka, David Koller, Iva Frühlingová,The Prostitutes,Pri­essnitz, UDG, Škwor, Laura a její tygři, Sto zvířat,David Kollernebo Michal Hrůza. Zdomácnělou italskou šarádu předvedl Pražský výběr římská II. Oproti tomu čerstvá úspěšná maturantka Aneta Langerová vyvolala vysoké napětí pomocí trošky peroxidu a představila svůj nový letní sestřih…
**Přesvědčte se na vlastní vlasy ve fotogalerii ze sobotního a nedělního hudebního maratónu.

**

*A pokud se organizátoři festivalu Mezi ploty nedopustí žádného politováníhodného nedopatření, přihlásí se s dalším pokračováním oblíbené kulturní akce, ke které dochází maximálně jednou… za jeden rok, zase příští léto.**

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.