DJane K.Sandra představí nový DVJ projekt

  • DJane K.Sandra představí nový DVJ projekt Fotogalerie (21)
    • 19.08.2009
    • Tisk

    Dnes bude na TV Óčko oficiálně představen nový DVJ projekt, který nemá na svědomí nikdo jiný

    Sdílejte článek:

Ve středu 19.8. bude na TV Óčko oficiálně představen nový DVJ projekt, který nemá na svědomí nikdo jiný než talentem proslulá DJane K.Sandra. Od 19:00 v pořadu Frisbee se tedy můžete těšit nejen na spoustu zajímavých otázek, ale také na první ukázku jejího DVJ vystoupení.
Je mladá, je krásná, do vínku dostala exotický zjev a přesto se nepromenáduje po přehlídkových molech a nepředvádí cizí hadříky… To muzika, při níž naopak boky kroutí ti kolem ní, v roce 2004 K.Sandru tolik chytla a doteď nepustila. Přestože za mixážním pultem působí tak křehce a nakažlivé úsměvy rozdává na obě strany, ukolébavky plné něhy od ní však nečekejte! Má to ráda svižně a od podlahy a nerada přitom přešlapuje na jednom místě – co odehraný rok, to změna stylu.
Už po tom prvním, který zasvětila roztáčení techno desek, byla z pouhého osmělování se v malých klubech hozena přímo do rozbouřených vod populárních akcí Ibiza Night a pod jejím velením najednou kraulovala armáda rozzářených party people. Na léto toho roku bude také dlouho vzpomínat – nálada v tanečním stanu Love Planet byla opravdu neuvěřitelná a ona na ní měla lví podíl, následně se začala objevovat po boku svých vyhranějších kolegyň, za všechny můžeme zmínit Gayle San či Luccu. Festivaly Rock For People, Sázava Fest, Trnkobraní a také oficiální párty MFF v Karlových Varech poznávají v roce 2007 K.Sandru už jako vyměněnou… Respektive to ona vyměnila své už zaprášené techno desky za tech-trance, tech-house, minimal techno a soustředí se jen a jen na aktuální zvuk.
Loni si v rámci akce Techno Masters na jednom pódiu podala ruku s techno celebritami Marko Nasticem, CJ Bollandem a Joey Beltramem, zároveň však míří opět do klubů. O poznání větších… V srpnu v Roxy mezi samými drsnými chlapáky párty Ultima tak snadno ženský cit vynikne, v listopadu v klubu Mecca zase skvěle doplňuje line-up party Sister Bliss, poskládaný kromě slavné DJane z kapely Faithless ze samých domácích hráček.
Rok 2009 se nese ve znamení velkých změn… DJ bez vlastní produkce už dneska postrádá na zajímavosti a originalitě a K.Sandra si to moc dobře uvědomuje. Už druhým rokem usilovně pracuje na novém DVJ projektu a již brzy se také seznámíme s její vlastní muzikou. Tipnete si, jak to bude dál a jaké další mety má tato nadějná DJane před sebou?
Více info na:
www.ksandra.cz
www.myspace.com/djksandra
www.youtube.com/djksandra

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze