Vstupenky na říjnový koncert IAMX v SaSaZu jsou již v prodeji

  • Vstupenky na říjnový koncert IAMX v SaSaZu jsou již v prodeji Fotogalerie (10)
    • 18.08.2009
    • Tisk

    V dnešní době se už tak často nestává, že by se hudební skupina stala součástí vašeho života a vy byste každou minutu žili její hudbou a vaše srdce tepalo

    Sdílejte článek:

V dnešní době se už tak často nestává, že by se hudební skupina stala součástí vašeho života a vy byste každou minutu žili její hudbou a vaše srdce tepalo v jejím rytmu. Ovšem berlínský projekt IAMX pro své příznivce znamená právě takovou modlu, jejíž každý pohyb se sleduje se zatajeným dechem. A jakou lepší novinku bychom i pro české fanoušky IAMX mohli mít než vydání nového materiálu a návrat na tuzemská koncertní pódia?
Jak už jsme oznámili dříve, Chris Corner se svým projektem IAMX vystoupí v pražském klubu SaSaZu 10.10.2009 a nyní můžeme oznámit, že vstupenky na tento koncert jsou již v prodeji a to vč. V.I.P. vstupenek!
Třetí deska IAMX, která vyšla v polovině tohoto roku, se jmenuje Kingdom of Welcome Addiction a opět nabízí zcela nový pohled na vůdčí osobnost Chrise Cornera. “*Vždy jsem IAMX měl za projekt bez jakýchkoliv hranic*,” říká Chris. “*Nestydím se experimentovat v jakémkoliv ohledu – pohrávám si s humorem, upřímností, sexem, vztekem, křehkostí. Chráním si sice své soukromí, ale cítím, že čím víc do hudby vložím přímo ze sebe, tím spíš budu schopný pohlížet na věc z nového úhlu*.”
Na své třetí dlouhohrající desce nám Chris Corner ukazuje svou citlivější, osobnější stránku. To může být velkým překvapením pro ty, kteří zatím poznali IAMX jen jako elektronický taneční projekt atakující klubové publikum drsným elektropopem. Nové album je plné obnažených emocí, což nejlépe dokazuje éterická balada “I Am Terrified” naplněná city, vášní a utrpením. Chris dále posouvá hranice své dosavadní tvorby i v tracku “My Secret Friend,” v němž se spojil s projektem Imogen Heap. Jde o vůbec první duet za celou hudební dráhu Chrise Cornera. “*Nikdy bych dřív nechtěl kohokoliv dalšího vystavovat výlevům své duše, ale tentokrát přišel čas vyjít s kůží na trh.*”
“*Život je prostý. Každý je zranitelný a teď už jsem s tím smířený*,” říká Chris a dodává, že umělec musí přijmou určitou dávku rizika, pokud nechce zpívat jen banality. Chris má za sebou zkušenost z povrchního světa hudebního businessu z doby, kdy vedl kapelu Sneaker Pimps. Od té doby se však mnohé změnilo a nyní si buduje svou vlastní hudební říši, jejíž budoucnost plánuje jen on sám.
Výsledkem Chrisovy práce je nadčasová temná hudba na pomezí rocku a taneční hudby, kterou si vychutnáte jak doma, tak v přítmí klubu. A pokaždé si ji užijete jinak. Proto až si naposloucháte nový Chrisův materiál doma na svých sluchátkách, jistě uznáte, že 10. října pro vás neexistuje lepší program, než vyrazit na živé vystoupení IAMX do pražského klubu SaSaZu.
Vstupenky na koncert IAMX v SaSaZu je možné zakoupit v síti Ticketpro za 500,– Kč na místě pak za 600,– Kč. V.I.P. vstupenky se prodávají za 830,– Kč, také v sítí Ticketpro.
Více info na:
www.myspace.com/iamx
www.iamx.eu
www.sasazu.com
www.dsmacku.com
www.myspace.com/…ckupromotion

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze