Votvírák 2008 aneb nechci slevu zadarmo

  • Votvírák 2008 aneb nechci slevu zadarmo Fotogalerie (3)
    • 16.05.2008
    • Tisk

    Stejně jako loni načne letní festivalovou „konzervační“ sezónu hvězdami nabitý Votvírák. Multikulturní akce, na které vystoupí Chinaski, No Name, Aneta Langerová, Kryštof, Kabát nebo Mig 21, se uskuteční 12. – 14. června v Milovicích u Prahy. Vstup ZDARMA.

    Sdílejte článek:

Votvírák 2008načne letní festivalový maratón ve velkém stylu. Na letišti Boží Dar v Milovicích přistane úctyhodný počet sto dvaceti českých a slovenských kapel. Organizátoři akce očekávají příjezd až čtyřiceti tisíc návštěvníků. Vedle lákavého obsazení hudební fanoušky přitáhne i fakt, že ušetří své peněženky – vstup na akci bude totiž zadarmo.
Hlavní organizátor a ředitel pořádající agentury PromoProdukce-Media, spol. s.r.o. Artur Kaiser k tomu dodává: ,,Loňský úspěch Votvíráku nás přesvědčil o tom, že tahle akce do seriálu letních českých festivalů patří a proto už pracujeme na druhém ročníku. Tím, že vstupné a kempovné bude zdarma, očekáváme rekordní návštěvnost. Připravujeme se na opravdu veliký nápor fanoušků a jsem přesvědčen, že organizaci zvládneme jak po stránce produkční, tak i bezpečnostní a zdravotní.“
V úvodní den festivalu svůj šunkový hudební nářez vybalí bukowského hoši Chinaski, vodu po holení vymění košická parta No Namea spolu s třešněmi uzrají i matuškovští Walda Gang. Něžnější polovičku zastoupí Bára Basiková nebo **Iva **Frühlingová.


V pátek dají Milovicím na frak populární****Ka­báti****, i s dědou dorazí****Wohnouta chybět nebudou ani nebezpečné hudební smečky Medvěd 009 nebo****Škwor­.******V sobo­tu****Votvírák****u­zavřou****Kryš­tof, Mig 21, Blue Effect, Aneta Langerová, Anna K., Jiří Schmitzer****a přestože to chvílemi bude****Hrůza****, věřte tomu, že chybět nebude ten správný****Hap­pyend****.

**

Vedle hudmomilů si na své přijdou i příznivci filmu. Speciální amfiteátr s hledištěm pro dva tisíce diváků nabídne kultovní české snímky. Měřit se bude Medvěd Kodiak*a pokrok jistě udělají i příznivci *české instrumentálky. Pro návštěvníky bude připravena i speciální Inline stage, Adrenalin kemp, Mini golf a pro ty nejmenší bude k dispozici Dětský koutek.
Doprovodný program obohatí vystoupení letecké akrobatické skupiny The Flying Bulls, která Milovice zahrnula do svého světového turné.*„Specialitou téhle party je akrobatické létání ve velmi těsné formaci, kdy uskupení čtyř letadel předvádí prvky sólové akrobacie, jako by to bylo jedno letadlo,“ dodává***Artur Kaiser**.
Jak to tedy vypadá, 12. – 14. června se bude v Milovicích létat opravdu vysoko…

FOTOGALERIE
Elitní „Votvírací“ jednotka

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.