Ewa Farna vítězí

  • Ewa Farna vítězí Fotogalerie (3)
    • 15.08.2009
    • Tisk

    Ewa Farna zaznamenala třetí vítězství v Polsku během tohoto léta, tentokrát v Sopotech.

    Sdílejte článek:

Ewa Farna zaznamenala třetí vítězství v Polsku během tohoto léta – tentokrát jako vítězka večera světoznámého festivalu Sopot Hit 2009.

Na letošním výročním festivalu Sopot Hit 2009 je největším hitem léta 2009 písnička Ewy Farne s názvem Cicho (Ticho). V pátek večer tak rozhodli diváci polské televize TVP2 v přímém přenosu slavnostního večera. Pořad i celý průběh festivalu byl vzhledem ke stému výročí Festivalu Sopoty o to sledovanější jak diváky, tak i médii.
Naše bronzová slavice obstála ve velice silné konkurenci stálic polské scény a nechala za sebou hvězdy jako Kasiu Kowalskou, Andrzeje Stachurského, Piotra Rubika nebo kapelu Pectus.
Teprve patnáctiletá zpěvačka nás v zahraničí reprezentuje opravdu skvěle. Letos si do Česka odvezla prvenství ze tří festivalů v Polsku a získala tak největší úspěchy letošní festivalové sezóny v Polsku vůbec.
Opole 2009 – vyhrála cenu Album roku ( Cicho)
Sopoty Top Trendy 2009 – vyhrála cenu Nejlepší interpret na internetu roku 2009
Sopoty Hit 2009 – vyhrála jedinou cenu večera – Nejlepší píseň – hit léta 2009 (píseň Cicho)
Moderátoři festivalu uvedli Ewu na scénu metaforou, že patnáctiletá zpěvačka zpívající česky a polsky má v sobě energii českého Temelína. Diváci v amfiteátru Opery Lešna pak skandovali a zpívali hned od prvních tónů, kdy Ewa vstoupila na pódium.
Zpěvačka zazářila za doprovodu své nové kapely, se kterou vyráží v listopadu na česko – slovensko – polské turné. Kdo chce tedy uvidět naživo energickou rockovou show plnou překvapení a nových písniček talentované rockerky (nové české album vyjde v říjnu), bude mít možnost na šesti koncertech v České republice. Ewa se už teď na všechny své fanoušky moc těší. Turné bude pak v jarních měsících pokračovat k našim slovenským a polským sousedům.
Tento týden Ewa oslaví šestnácté narozeniny. Protože je to zpěvačka, která je stále ještě školou povinná, je pro fanoušky – školáky na pultech prodejen připravena speciální kolekce S Ewou do školy. Věříme, že všechny malé i větší příznivce Ewy potěší. Kolekce je v prodeji v síti Globus a dalších papírnictvích a nebo na www.ewafarna.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.