Tata Bojs ohlašují pauzu

  • Tata Bojs ohlašují pauzu Fotogalerie (1)
    • 07.08.2009
    • Tisk

    Tata Bojs ohlašují koncertní pauzu, Milan Cais je zraněný. Neštěstí nechodí po horách, ale po Tata Bojs.

    Sdílejte článek:

Tata Bojs ohlašují koncertní pauzu z důvodu zranění Milana Caise.

Neštěstí nechodí po horách, ale po Tata Bojs.
Tak by se dala parafrázovat slova klasika charakterizující současné dění ve skupině Tata Bojs. Skvěle rozjetá festivalová koncertní sezóna Tata Bojs, kdy skupina odehrála letos v létě několik vynikajících koncertů, je v tuto chvíli pozastavena díky nehodě Milana Caise, zpěváka a bubeníka skupiny.
Minulý týden měl Milan Cais nezaviněnou nehodu, když v Praze havaroval při jízdě na motorce. Vše se odehrálo v momentě, kdy vozidlo jedoucí před Milanem mělo technickou závadu, díky které došlo k rozlití oleje na vozovku a následné havárii Milanova motocyklu.
Důsledkem této nehody byla několikadenní hospitalizace Milana v nemocnici a zlomená a pohmožděná žebra, lopatky a klíční kosti. V tuto chvíli se už Milan doma zotavuje z těchto zranění.
Bohužel tím ale pro Tata Bojs skončila předčasně letošní festivalová sezóna a skupina tak na plánovaných koncertech už nevystoupí. Další aktivity skupiny budou záviset na rekonvalescenci Milana, ale Tata Bojs věří, že se jim podaří stihnout společné turné s Ahn Triem, plánované na konec letošního roku.
To by mělo navázat na poslední vydané album Smetana, na loňské veleúspěšné vyprodané Smetana Tour 2008 a jejich nezapomenutelný koncert na letošních Colours Of Ostrava.
Nevynucenou pauzu však skupina využije na přípravu nového alba, jehož vydání je naplánováno na rok 2010.
Více informací: www.tatabojs.cz, www.myspace.com/tatabojs

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz