Sázavofesťácký čarodějnický speciál

  • Sázavofesťácký čarodějnický speciál Fotogalerie (3)
    • 15.04.2008
    • Tisk

    Autoři O2 Sázavafestu, jednoho z nejokysliče­nějších a největších letních open-air festivalů v České republice, nelení a po vydařeném Jarním mattafixáckém dýchánku nyní připravili opravdovou lahůdku v podobě Čarodějnického speciálu. Nejen Ódy na bradavice uslyší hudební fanoušci ve středu 30. dubna na pláži v areálu koupaliště Hostivař…

    Sdílejte článek:

Součástí O__2__Sázavafestu Čarodějnice na přehradě bude tradiční Dětský den. Připraveny jsou soutěže, pálení čarodějnic a mnoho dalších aktivit, které malé ratolesti nenechají v klidu. Zábavný program nabídne i hodinovou inscenaci Pověsti pro štěstí od Luďka Horkého a Martina Písaříka, která své diváky provede českými bájemi.
*„Myslím, že nejen pro děti to bude nezapomenutelný zážitek, ale i dospělí si užijí hudby v nádherném a klidném prostředí na rozmezí městských částí Prahy Prahy 15 uprostřed Hostivařského lesoparku,“*dodává pořadatel a dramaturg Pavel Kloupar.
Ve 14:30 odstartuje hlavní program. Stejně jako na letošním Metropolitním festivalu odstartuje i Hajdulafesťácký hudební maratón písničkářka Veronika Padilla. I bez kamarádů sobů naladí písničkářka švédského původu přítomné posluchače na správnou severskou vlnu.
V půl čtvrté na pódium nakluše marečkovský Jiří Kroupa mladší alias Jiří Schmitzer. Populární herec a zpěvák přítomné pobaví svými trefnými sarkastickými texty a bez nadsázky nenechá jedno oko suché…
Jako další se představí mistři „*kubánských „castro-lů*“. Devítičlenná parta Basta Fidel už si úspěšně zafidlala i v Německu, Maďarsku, Rakousku nebo u sousedů Slováků. Skupina ve víru houpavých rytmů nabídne svým posluchačům prvotřídní skáčko s příměsí rocksteady. Chybět nebudou ani prvky jazzu nebo dancelhallu.
Přímo z Ústí si i bez Bártova oka na Hostivař odskočí populární kapelka UDG. Vítězové druhého ročníku Coca-colového soutěžního speciálu dorazí v doprovodu své vyhlášené Kurtizány a možná přijde i Chimer a Kiss.
Po kapele Gulo čar svíčky dohoří a na pódiu „zamrzne“ hlavní hvězda večera z Valmezu, Mňága a Žďorp. Náčelník Petr Fiala, nenahraditelný tahoun Varel Frištenský a jeho houser přistanou na Stanici polární, najdou panel solární a pak si dají hodinovou píseň hotelní…Na samý závěr večera vystoupí orosený plzeňský… ska orchestr Tleskač.  
Vstupenky na Čarodějnický hudební speciál aliasHajdulafest jsou k dostání v předprodejní síti Ticketprov ceně 250 korun (+ poplatky). Část vstupného navíc poputuje do kapsy dětského domova Klokánek.
Bližší informace jsou k dispozici na adrese http://www.sazavafest.cz/…/program.php.

**
**

Kompletní program:
Začátek programu ve 13 hodin.
*Main Stage:

**14.30 – 15.15 | VERONIKA PADILLA www.veronikapadilla.com****
15.30 – 16.30 | JIŘÍ SCHMITZER www.osobnosti.cz/jiri-schmitzer
16.30 – 18.00 | BASTA FIDEL www.bastafidel.cz
18.00 – 19.30 | UDG www.udg.cz
19.30 – 21.00 | GULO ČAR www.gulocar.com
21.00 – 22.30 | MŇÁGA A ŽĎORP www.mnaga.cz
**22.30 – 00.00 | TLESKAČ www.tleskac.cz****
DJs STAN


19.00 – 02.00 DJs party

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.