Prague „Summer“ Sessions

  • Prague „Summer“ Sessions Fotogalerie (9)
    • 04.08.2009
    • Tisk

    Prague „Summer“ Sessions s legendár- ním Carlem Coxem proběhnou 21. srpna v Incheba Aréně.

    Sdílejte článek:

Prague „Summer“ Sessions, v rámci kterého u nás po dvou letech vystoupí legenda světové taneční scény, Carl Cox, se přesouvá na pražské Výstaviště.

Prague „Summer“ Sessions tedy proběhnou v pátek 21. srpna v prostorách Incheba Arény (dříve Malé sportovní haly), kde budou vybudovány dvě hudební scény.
Party maraton odstartuje ve 14:00 na venkovní scéně, kde se na AXE Beach Point stagi představí domácí i zahraniční DJská špička, a kde na vás kromě skvělé muziky čeká spousta další zábavy, jako terasa s bazénem, sexy AXE hostesky se sprchou, stánky s občerstvením, koktejlový bar, atd. Program na venkovní scéně bude pokračovat minimálně do půlnoci.
Line-up Axe Beach Point Stage
Philipp Straub, Chris Cags, Michal Poliak, Brian, Nesquik a Bon Trip
Vnitřek haly se pak změní v obří klub, kde vás na hlavní scéně budou od 18:00 až do rána bavit hlavní hvězdy večera – Carl Cox, který vystoupí v tříhodinovém setu, dále populární Holanďan Marco V, který naposledy sklidil v Praze aplaus na loňské Sensation, jeho krajan Matthew Dekay, německý producent Jerome Isma-Ae a další.
Line-up Main Stage
Carl Cox (3hrs. Set), Marco V, Jerome Isma-Ae, Matthew DekayLucca
Vstupenky v síti Ticketpro. Základní vstupenky jsou k dostání za 777 Kč, a díky omezené kapacitě haly je v prodeji posledních 2500 kusů. Na místě pak bude vstupné stát 888 Kč. VIP vstupenky, které opravňují ke vstupu na VIP balkon, jsou v prodeji za 1.500 Kč, rovněž v omezené kapacitě.
Lístky zakoupené pro původní lokaci zůstávají v platnosti. Díky přesunu akce však neproběhne afterparty v SaSaZu. Vstupenky na afterparty zakoupené samostatně i jako součást balíčku je možné vrátit na prodejních místech Ticketpro.
Kompletní informace na www.praguesessions.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze