Prague „Summer“ Sessions

  • Prague „Summer“ Sessions Fotogalerie (9)
    • 04.08.2009
    • Tisk

    Prague „Summer“ Sessions s legendár- ním Carlem Coxem proběhnou 21. srpna v Incheba Aréně.

    Sdílejte článek:

Prague „Summer“ Sessions, v rámci kterého u nás po dvou letech vystoupí legenda světové taneční scény, Carl Cox, se přesouvá na pražské Výstaviště.

Prague „Summer“ Sessions tedy proběhnou v pátek 21. srpna v prostorách Incheba Arény (dříve Malé sportovní haly), kde budou vybudovány dvě hudební scény.
Party maraton odstartuje ve 14:00 na venkovní scéně, kde se na AXE Beach Point stagi představí domácí i zahraniční DJská špička, a kde na vás kromě skvělé muziky čeká spousta další zábavy, jako terasa s bazénem, sexy AXE hostesky se sprchou, stánky s občerstvením, koktejlový bar, atd. Program na venkovní scéně bude pokračovat minimálně do půlnoci.
Line-up Axe Beach Point Stage
Philipp Straub, Chris Cags, Michal Poliak, Brian, Nesquik a Bon Trip
Vnitřek haly se pak změní v obří klub, kde vás na hlavní scéně budou od 18:00 až do rána bavit hlavní hvězdy večera – Carl Cox, který vystoupí v tříhodinovém setu, dále populární Holanďan Marco V, který naposledy sklidil v Praze aplaus na loňské Sensation, jeho krajan Matthew Dekay, německý producent Jerome Isma-Ae a další.
Line-up Main Stage
Carl Cox (3hrs. Set), Marco V, Jerome Isma-Ae, Matthew DekayLucca
Vstupenky v síti Ticketpro. Základní vstupenky jsou k dostání za 777 Kč, a díky omezené kapacitě haly je v prodeji posledních 2500 kusů. Na místě pak bude vstupné stát 888 Kč. VIP vstupenky, které opravňují ke vstupu na VIP balkon, jsou v prodeji za 1.500 Kč, rovněž v omezené kapacitě.
Lístky zakoupené pro původní lokaci zůstávají v platnosti. Díky přesunu akce však neproběhne afterparty v SaSaZu. Vstupenky na afterparty zakoupené samostatně i jako součást balíčku je možné vrátit na prodejních místech Ticketpro.
Kompletní informace na www.praguesessions.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.