Festonda Cup ve středu

  • Festonda Cup ve středu
    • 27.07.2009
    • Tisk

    Ve středu 29. července se od 10:00 ve Vršovicích uskuteční už pátý ročník Festonda Cup 2009.

    Sdílejte článek:

Ve středu 29. července se od 10:00 na tenisových kurtech ve Vršovicích uskuteční už pátý ročník nohejbalového turnaje hudebních skupin Festonda Cup 2009.
Akce se koná tradičně pod záštitou Hlavního města Prahy, pod hlavičkou produkční agentury Festonda Production a patronem celé akce Jirkou Zemánkem z kapely Wohnout.
Na diváky a návštěvníky bude kromě nevšedních sportovních zážitků, na kterých se každoročně podílejí hudebníci a kapely, připraven také bohatý doprovodný program, exhibice nohejbalových mistrů světa a v neposlední řadě občerstvení. Pro kapely a účastníky turnaje jsou již tradičně přichystány věcné ceny v podobě stylového oblečení oblíbených módních značek. Vítězný tým nejlepších hráčů získá jako minulý rok víkendový luxusní pobyt v Sporthotelu Relax 007 v Harrachově. Muzikanti zde budou moci relaxovat po náročném festivalovém létě nebo mohou tento prostor využít k soustředění nebo natáčení desky. K dispozici jim bude bazén s vířivkou, fitness, indoor golf, sauna, masáže,…
Letos se zúčastní turnaje kapely: Divokej Bill, Wohnout, Skyline, UDG, Tři sestry, Medvěd 009, Post it, Navigators, Vypsaná fixa, Mig 21, Lety Mimo, Kurtizány z 5. Avenue – Devils Autumn, Krucipüsk, Atari Terror, Blue Effect, Polemic, Gang ala Basta, Prohrála v kartách, Status Preasents, Apple Juice, Airfare a další…
Festonda Cup má bohatou historii, navazuje na Festival na břehu moře, který se konával pravidelně v Chorvatsku v letech 1998 – 2003, později se přesunul k Máchovu jezeru (Festonda Mácháč) a v roce 2007 proběhl poprvé pod záštitou pražského magistrátu na Tenisových kurtech Sparta Praha, vloni pak na TJ Sokol v Magnitogorské ulici ve Vršovicích. Ve hře je samozřejmě vítězství v prestižním nohejbalovém turnaji, luxusní víkendový pobyt v horském hotelu, ale také jedinečný úkol, který na žádné jiné hudební akci návštěvníci nenaleznou. Poražený tým hudebníků musí na místě turnaje spontánně vymyslet a zahrát oslavnou píseň o vítězném týmu turnaje.
Vítězové minulých ročníků: Divokej Bill (2005), Support Lesbiens (2006) a Post It (2007 a 2008).
Novinka: Letošní turnaj bude doplněn o miniturnaj týmu složených z krásných slečen a dam. Osloveni byli hudebnice: Marka Rybin – Skyline, Andrea Plíšková – Gang ala Basta, Anna K. a další), které postaví své ženské týmy a utkají se o pohár Jirky Zemánka.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz