U-Prag předskočí britským Lamb

  • U-Prag předskočí britským Lamb Fotogalerie (4)
    • 23.07.2009
    • Tisk

    Skupina U-Prag je zavedenou součástí české elektro-instrumentální taneční scény, kde působí od podzimu 2002. Svým originálním muzikantským

    Sdílejte článek:

Skupina U-Prag je zavedenou součástí české elektro-instrumentální taneční scény, kde působí od podzimu 2002. Svým originálním muzikantským přístupem a energií nabitými koncerty si tato pětičlenná pražská formace získala široký okruh publika i uznání od renomovaných hudebních časopisů, jejich singly hrají kvalitní česká rádia a pravidelně koncertují po vyhlášených pražských a mimopražských klubech a festivalech. Jejich koncerty jsou tradičně spojeny s řadou djs, vjs a jiných umělců.
V březnu 2009 jim po řadě singlů vychází na labelu SubPub debutová deska “44 thousand actors”, na níž se kromě hostujících zpěvaček Eriky Fečové (Navigators), Radky Slukové (ex-Gang ala basta) či výrazného MC Skivera J podíleli také fotograficky “petru3ka” či graficky Zuzka Mertlíková. Mix a mastering desky je dílem Ecsona Waldese.
Sestava:
šimon dvorský – vokály, samply, programování
tomáš lacina – basa
milan broum – elektrická kytara
daniel petkevič – violoncello, perkuse
honza stiborek – perkuse
Poslední vstupenky na koncert Lamb, před nimiž U-Prag vystoupí jsou k dostání v stítích Ticketpro, Tikcketstream a Ticketportal za 620,– Kč + poplatky, na místě za 750,– Kč.
Klub bude otevřen od 20:00.
Více info:
www.myspace.com/lambofficial
www.u-prag.cz
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.myspace.com/…ckupromotion

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz