Sázavafest z ptačí perspektivy

  • Sázavafest z ptačí perspektivy
    • 25.07.2009
    • Tisk

    Organizátoři Sázavafestu připravili lahůdku – možnost prohlédnout si festival, městečko Kácov a jeho okolí pěkně z ptačí perspektivy.

    Sdílejte článek:

Ve spolupráci se Sky Service připravili organizátoři Sázavafestu lahůdku – možnost prohlédnout si festival, městečko Kácov a jeho okolí pěkně z ptačí perspektivy.

Během Sázavafestu budete mít jedinečnou šanci zalétat si v exkluzivním vrtulníku MD 520 N za speciální akční cenu. Čtyřmístný vrtulník (pilot + 3 cestující) létá rychlostí 180 km/hodinu a vy si tak budete moci prohlédnout celou akci během několika okamžiků. Potom záleží už jen na vás, jak daleko si chcete zaletět. Minimální délka letu je 10 minut. Tento luxusní stroj je u nás pouze jeden.
Ceník: 10 minut letu vrtulníkem MD 520 N vyjde na 1000 Kč za osobu (cena celkem za vrtulník 3000 Kč).
TRASA I. Kácov – Český Šternberk (10 minut)
Proletíte nad festivalem a poté vrtulník nabere potřebnou výšku a poletí nad historický hrad Český Šternberk, který obletí. Při cestě zpět proletí nízko nad řekou a bude kopírovat její tok a u Soběšína opět nabere potřebnou výšku a poletí zpět. Přes kraj městečka Kácov půjde vrtulník na přistání.
TRASA II. Kácov – Český Šternberk – klášter Sázava (15 minut)
Začátek trasy je stejný, jako u TRASY I. Poté, co si prohlédnete hrad Český Šternberk, poletí vrtulník směrem na Borovou, kde sestoupí nízko nad řeku a bude kopírovat její tok a potom se ocitnete nad klášterem Sázava a po prohlídce poletíte přes kopečky zpět na festival.
TRASA III. Kácov – přehrada Želivka (15 minut)
Opět se proletíte nad festivalem a pak vrtulník vyletí přes Kácov, doletí až k dálnici D1, po pár kilometrech letu nad dálnicí prudce zatočí doleva a klesne k hrázi přehrady Želivka. Po velmi nízkém průletu nad přehradou opět vystoupá a na chvíli zůstanete „stát“. Přes Žďár nad Sázavou se vrátí zpět na festival.
No nekupte to!
Letošní ročník největšího tuzemského multižánrového a multikulturního festivalu Sázavafest 2009 se uskuteční od 30. července do 2. srpna v areálu Malá Strana v Kácově.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.